#polishsource

Witam. Posiada ktoś zaproszenie na PTT ? Otwarta rejestracja już się skończyła. Miałem konto ponad 10 lat na polishource i padło.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziemniac: ja mam ambiwalentny stosunek, staff byl rzeczywiscie bardzo "specyficzny" i zdarzylo mi sie przez lata dostac ze 2 bany za jakieś pierdoły typu vpn albo za to, że kilka razy odświeżyłem adres z plikiem logo strony (jakies autozabezpieczenie dziwne). Miałem ze dwie wpłaty u nich (chociaż nie z własnych pieniędzy) i zawsze sie starałem mieć dobre staty tzn wyseedować te minimum, bez szału ze wstawianiem, wstawek im kilka zrobiłem.
  • Odpowiedz
Spóźniłem się z rejestracją na PTT, słyszałem że marnie tam ze wstawkami ale chciałbym wspomóc seedem. Na polishsource miałem 3TB uploadu z tego co pamiętam
Ma ktoś zapro?
#polishsource
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@CheeseBeluga czy opłaca to trudno odpowiedzieć, zależy w jakiej sytuacji trackerowej jesteś - jak nie masz polskiego trackera na podorędziu to lepsze to niż nic, to oczywiste. Kolejna kwestia jest to, że to nowy tracker i dopiero nabiera zawartości, ma dopiero parę miesięcy. A resztę to już czas pokaże
  • Odpowiedz
Z dobrego źródła:

PS nie padło, tylko policja skonfiskowała sprzęt izabezpieczyła bazę. Od znajomych z PS dostaję info od paru dni o przychodzących listach z różnych kancelarii, nawet za granicą z nakazem zapłaty za udostępniony film..

#polishsource
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@okofadoka W prywatnych torrentach masz wyłączone DHT/PEX/LSD więc nie możesz seedować bez trackera (nie masz jak odnaleźć partnerów). Sam list to typowa grzywna spotykana bardzo często w DE jeśli pobierasz bez VPN a drugi screen tylko to potwierdza.
  • Odpowiedz
Gdyby dzisiaj PolishSource powstał jak Feniks z popiołów to:

Mogli by się podnieść chociaż bez trackera na 48H co by ludzie mogli staty pokopiować na szybkości
#polishsource #polishtracker #torrenty #torrent #piratujo

Gdyby dzisiaj PS powstał jak Feniks z popiołów to:

  • Używam jak wcześniej 58.6% (116)
  • Wpadam na profil, robię screena statów, szukam zap 28.3% (56)
  • Dołączam do Elitarnego klubu 8.1% (16)
  • Występuję z elitarnego klubu 5.1% (10)

Oddanych głosów: 198

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pancernik699: brakuje odpowiedzi:
Wchodzę na ich forum i wysrewam się na adminów tak jak oni na donatorów informując wybiórczo jedynie niektórych członków o zamknięciu trakera.
  • Odpowiedz
@szumek: aż tak angażowałeś się w życie na PS? Przecież to trzeba być bardzo samotnym człowiekiem. Ja tam tylko pobierałem, udostępniałem, a forum i wszystko inne nie istniało. Dlatego mam dobre wspomnienia.
  • Odpowiedz