Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@shoot_me_again: dzięki wszystkim, którzy mnie dodali, na obecną chwilę większej ilości znajomych nie dam rady ogarnąć.
#pokemongo
Przepis na sukces w pvp.
- dobre, silne poksy z dobrymi atakami
- trochę farta (najważniejszy jest pierwszy pokemon, jeśli masz wodnego, przeciwnik ognistego, to już masz przewagę, jeśli on zmieni na innego, wtedy ty możesz zmienić na innego, który też będzie dobry na tego po jego zmianie)
Przepis na sukces w pvp.
- dobre, silne poksy z dobrymi atakami
- trochę farta (najważniejszy jest pierwszy pokemon, jeśli masz wodnego, przeciwnik ognistego, to już masz przewagę, jeśli on zmieni na innego, wtedy ty możesz zmienić na innego, który też będzie dobry na tego po jego zmianie)
źródło: comment_1595239932a2dU68LOy7Mis7kIDjIPxJ.jpg
Pobierz- 0
#pokemongo
Macie jakąś apkę pokazującą staty poka na ekranie łapania?
Macie jakąś apkę pokazującą staty poka na ekranie łapania?
@struga: calcy iv
- 1
@CzasPogardy: chyba będzie git. dzięki :D
- 0
Ulepszać czy czekać do 30 lvl. Tylko nie wiadomo czy i kiedy złapie na 30 lvl. Mam 438 candy więc na dwie ewolucje raczej starczy. Proszę o poradę :)
#pokemongo
#pokemongo
źródło: comment_159522498788rSrTcse3fwSfxxqRgDrA.jpg
Pobierz@Azarog: nic się nie zmieniło od ostatniego czasu jak pytałeś. Nie dotykasz klawisza powerup zanim nie osiągniesz 30lvl. Max poziom pokemona jaki możesz złapać to 35 więc szkoda stardustu na pokemony z niższymi levelami, szczególnie tak popularnymi jak Gastly.
Najlepiej wzmacniać tylko legendy oraz topke najmocniejszych typu Machamp, Conckeldurr, Mamoswiny itd. No i lucky bo to kosztuje tylko połowę dustu.
Poza tym IV nie ma tak wielkiego znaczenia jak mogą
Najlepiej wzmacniać tylko legendy oraz topke najmocniejszych typu Machamp, Conckeldurr, Mamoswiny itd. No i lucky bo to kosztuje tylko połowę dustu.
Poza tym IV nie ma tak wielkiego znaczenia jak mogą
- 1
@Barti1403: tzn mi chodziło o ewolucję. Wlasnie jedyne Gastly jakie spotkałem to te na CD. Wbijam lvl zeby na następne CD miec juz 30 :D
Jaki fake gps na iPhone?
#pokemongo
#pokemongo
@jajo-lobody niewolno oszukiwać, gra traci wtedy sens
@IgciuGD Napisał najuczciwszy gracz na tagu
Nie dość, że potrzebuję gulpina do questa, to jeszcze ten skurczybyk musiał się zmienić w Ditto. W dodatku w Ditto 0% XD
#pokemongo
#pokemongo
Komuś udało się zrobić dzisiaj lucky trade'a Gastlym/Haunterem? Zrobiłem około 40 trade'ów i ani jeden lucky nie wpadł :(
#pokemongo
#pokemongo
@BonifacyDX dwa lucky na trzy wymiany xD
@BonifacyDX: u mnie seta lucky. Dawno nie wpadła i do tego będzie pod mega ewolucję.
#pokemongo
Wrocilem do tej gry po raz setny i akurat cd. W godzinkę na spacerze wpadło kilka shiny plus jeden bonusowy. Xd chyba wroce tak normalnie grać bez spiny i bez drugiego telefonu. gra w to ktoś jeszcze?
Wrocilem do tej gry po raz setny i akurat cd. W godzinkę na spacerze wpadło kilka shiny plus jeden bonusowy. Xd chyba wroce tak normalnie grać bez spiny i bez drugiego telefonu. gra w to ktoś jeszcze?
źródło: comment_1595164055UZdey50wdcx3gFLHwUDjkY.jpg
Pobierz- 0
Worth ten quest pass za 2,99zł :P 45 minut nie zajęło z incensem żeby wszystkie questy zrobić i zdobyć trzy Gengary 80+ :D
#pokemongo
#pokemongo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Arveit: dostanniesz 13,000 Stardust 4,000 Exp 50 Gastly Candy (excluding encounters)
10 Pokeballs
5 Golden Razz Berry
5 Silver Pinap Berry
3 Incense
3
10 Pokeballs
5 Golden Razz Berry
5 Silver Pinap Berry
3 Incense
3
- 0
- 1
wlaczylem na probe fake gpsa po czym po chwili odimstalowalem go. teraz mam blad fail gps connect. reinstalowalem apke i nic. jakies pomysly? bo dzis community day
#pokemongo
#pokemongo
@cocklush: to zależy jak włączyłeś fake gps xD
- 0
- 0
8307 5414 0559. Zapraszam do dodawania
#pokemongo
#pokemongo
@ArmandoV2: 200
- 0
@GingerCinnamon: A ja usuwałem XDDD
Moj rozowy gra i poszukuje znajomych 228390834134 #pokemongo
@pablopwj: i ja też 3443 2653 8523 :)






















#pokemongo
źródło: comment_15952526082rnrsLHYbQMdyqpbIFPXTL.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora