Po przejściu Pokemon Sun na #3ds pomyślałem sobie, że jak zebrałem w te 40h gry ponad 30% pokemonów to czemu nie spróbować pierwszy raz... catch 'em all? :D Tak też się stało! Po kolejnych 60h pełnych szukania poków, levelowania, farmienia, trade'owania, szukania "okazji" na GTS'ie udało mi się zebrać cały LIVING dex. Podobało mi się to tak bardzo jak przechodzenie normalne poków ()
serekenha - Po przejściu Pokemon Sun na #3ds pomyślałem sobie, że jak zebrałem w te 4...

źródło: comment_9NXA5lqTvI6Rkfn840V168Nj1jkQXvwm.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@joookub: Dziękować! No ja właśnie pomyślałem, że będzie trochę trudniej (i ciekawiej) jak zrobię cały living dex, no i się udało :D Ostatnie legendarki i inne poki to było kampienie przez 2-3h na GTS i lecenie po kolei i czekanie na jakiś idiotyczny trade.

Mi też quest łapania wszystkich w nowych Pokach bardzo się podobał, te procenty w dexie podczas dodawania nowej strony takie satysfakcjonujące (
  • Odpowiedz
  • 117
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy wiecie, ale od dzisiaj można już organizować friendly competition w sun/moon.
Znalazłoby się tutaj cudem min. 20 osób (bo gamefreak jest upośledzony jak zawsze i tyle trzeba żeby turniej wystartował) żeby zrobić Wypok Cup?
#pokemon #3ds
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Te skrzynki co otwierają się co x godzin dostaje się tylko za rankingowe mecze? Czy za questy, treningi i room też można je dostać? Skończyły mi się już i nie pamiętam skąd one leciały.

#pokemonduel #pokemon
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach