Wszystko
Najnowsze
Archiwum
2
Pokemon Online POKEMMO (2) - Jaskinia Mt Moon oraz pojedynek z Garym Cer...

Pokemon Online POKEMMO kontynujemy przygodę w świecie pokemon. W drugim odcinku podążamy w kierunku Cerulean City I gdzie znajdziemy kolejny GYM . Wcześniej jednak musimy pokanać w trawach kilku przeciwników , przejsć całą jaskinie MT.MOON , przychodząc do miasta pokonujemy garego ( naszego rywala)
z- 0
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 32
Po przejściu Pokemon Sun na #3ds pomyślałem sobie, że jak zebrałem w te 40h gry ponad 30% pokemonów to czemu nie spróbować pierwszy raz... catch 'em all? :D Tak też się stało! Po kolejnych 60h pełnych szukania poków, levelowania, farmienia, trade'owania, szukania "okazji" na GTS'ie udało mi się zebrać cały LIVING dex. Podobało mi się to tak bardzo jak przechodzenie normalne poków (。◕‿‿◕。)
źródło: comment_9NXA5lqTvI6Rkfn840V168Nj1jkQXvwm.jpg
Pobierz- 2
@joookub: Dziękować! No ja właśnie pomyślałem, że będzie trochę trudniej (i ciekawiej) jak zrobię cały living dex, no i się udało :D Ostatnie legendarki i inne poki to było kampienie przez 2-3h na GTS i lecenie po kolei i czekanie na jakiś idiotyczny trade.
Mi też quest łapania wszystkich w nowych Pokach bardzo się podobał, te procenty w dexie podczas dodawania nowej strony takie satysfakcjonujące (。◕‿‿
@serekenha szanuję, zawsze podziwiałem ludzi którzy kompletowali dexy
@Lisek_Urwisek: banujo za czity
- 0
A Mirki grają w Pokémon Sun/Moon?
Mam kilka potworków na zbyciu, dajcie znać jak chcecie. :D
#pokemon #nintendo3ds
Mam kilka potworków na zbyciu, dajcie znać jak chcecie. :D
#pokemon #nintendo3ds
źródło: comment_2zexTyB4hMtskhakZQ9oBLHAf7HRqBkw.jpg
Pobierz- 0
@Lisek_Urwisek: Nie wymienisz takich na GTSie i WT. Mam sporo eventowych Arceusów, Genesectów i nie tylko. Nic z mini zrobić nie moge ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
5
Zespół R po raz pierwszy od 20 lat wygrywa z Ashem

Po 20 latach, w końcu im się udało. Bo najważniejsze to się nie poddawać!
z- 2
- #
- #
- #
- 0
- 4
- 0
Raz na wozie raz w obozie :(
źródło: comment_DhdXFcV39MlVIM90ECxFjn95MqBbIhqm.jpg
Pobierz- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: mam pewien pomysł ale zrealizuję go wieczorem, jak już skończę robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 13
@donn16 chwilę mi zajęło XDD
- 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
GENESECT2016 - kod na genesecta do XY/ORAS jeżeli ktoś przeoczył w 2016r.
#pokemon
#pokemon
konto usunięte via Android
- 0
@Rostagma #gimbohumor najwyższego sortu. Ale co z tego. Prychłem srogo.
- 0
#pokemon
Lepiej trenować pokemona od 5, 15 czy 26 lvl? Dlaczego?
Lepiej trenować pokemona od 5, 15 czy 26 lvl? Dlaczego?
- 1
@Pienteitr: W casualowym graniu to bez różnicy, bo nie potrzebujesz Pokemonów będących o te kilka % silniejszych. Przy walce PvP i tak się breeduje.
Te skrzynki co otwierają się co x godzin dostaje się tylko za rankingowe mecze? Czy za questy, treningi i room też można je dostać? Skończyły mi się już i nie pamiętam skąd one leciały.
#pokemonduel #pokemon
#pokemonduel #pokemon
















źródło: comment_f0zvXXcfKip5dBqdyhD5JCdzwnqPED3c.jpg
Pobierz