Mirki sporo osób ostatnio pogrywa w różne wersje #pokemon . W związku z tym pytanie czy jest jakiś dobry darmowy emulator #nds #nintendods na androida czy olać wszystkie darmowe i kupić od razu DraStic DS Emulator.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukasz_r128: Mnie się wygodnie gra używając normalnych guzików a nie płaskiego ekranu, ale co kto woli ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i przestałem piracić gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach