witam, jak już wiem ewent polega na łapaniu Pikachu w czapeczce i co to ma na celu? Wybaczcie ale dopiero zrobiłam aktualizację. Apropo udało mi się 1 złapać jak szłam do pracy :)
#pokemon
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf ja gram i jestem już w hoenn. Jeśli jesteś fanem serii gier pokemon typu red blue Silver itp to polecam. Można póki co przejść Kanto Jotho i Hoenn ale niedługo ma dojść Sinnoh. A poksy dostępne są z wyższych generacji też ale nie wszystkie. Tak samo w Kanto znajdziemy nie tylko poki 1 gen ale no to trzeba pograć. Rozwinięty handel pvp i bardzo pomocny help chat. Polecam :) Blue
  • Odpowiedz