Wpis z mikrobloga


#przygodydantego


Hey dzieci jeśli chcecie,
Zobaczyć poków las,
Przed ekran dziś zapraszam was.
I wykop włączcie,
Dzień zakończcie i usiądźcie,
Zaczynamy dla Was nowy klechd.

Dzień 33:

Jak przypomnę sobie jak fajnie było przed pierwszą odznaką to mnie smuteczek bierze. Nawet pies z kulawą nogą się mną nie zainteresował. Ech. Morale mam słabe. Liczę, że nie przełoży się na resztę drużyny.
Mając odpowiedni sprzęt udało mi się szybko stanąć ponownie przed wrotami do lidera. Okazał się nim jakiś dziwny podrostek co próbował mi jakieś bajki sprzedawać, ale nie chciało mi się tego słuchać, więc szybko rozpocząłem walkę.

Szeregowy pięknie sobie poradził z małym wsparciem reszty drużyny, ale nie ma co opisywać, zobaczcie sami:
Emerald: Odznaka Kostki

Po skończonej walce wróciłem do pokecentrum oddać ekipę na mały odpoczynek, a sam udałem się na łódź. Nie czuję się najlepiej i chyba tu trochę zostanę.

Astrologowie ogłaszają miesiąc plagi.
Dante popada w apatię.

W następnym odcinku:
Następnego odcinka nie będzie... szybko. Nie wiem kiedy będzie. Z powodu shadowbana straciłem wenę i całą chęć do pisania. Kiedy zostanie odzyskana i czy w ogóle - nie wiem.
Dzięki wszystkim za czytanie, plusowanie i komentowanie. Mam nadzieję, że się podobało i że nie tylko ja będą w taki sposób pokazywał przejście gry. Trzymajcie się i do przeczytania :D.
Pobierz DanteTooMayCry - ! #pokemon #pokemirko
#przygodydantego 
SPOILER

Hey dzieci jeśl...
źródło: comment_KIzzSc7Vwg4Oz3ltoghljJrwbBFihdHi.jpg
  • 10