podrzuci ktoś stronke na której znajdę pokemony do pogrania na androidzie razem z emulatorami?
Nie lubie nowych generacji, ale już pare razy przechodziłem fire red i green leaf i nie wiem czy chce mi sie poraz kolejny w to samo grać
#pokemon #gryandroid
MIrkcy jakby ktoś miał z 10 minut na pomoc w ewolucji Porygona (do Porygona2 a później do PorygonaZ)... byłbym zobowiązany, i również odwdzięczyłbym się takową pomocą teraz czy później.
Mogę też dać Gible jak ktoś nie ma bo złapałem wczoraj.

#3ds #pokemon

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Kto spędza sylwestra z siostrzeńcem i bratankiem?
- JA.
Kto będzie grał w planszówki i buzz na ps3 z dzieciakami?
- JA.
Kto będzie uczył młode pokolenie co to #magicthegathering ?
- JA.
Kto im pokaże czar gorących krzeseł w #heroes3 ?
- JA.
Kto im pokaże #pokemon red i blue?
- JA.
A wam życzę również udanej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego nowego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jari9: 130 godzin nabiłem.
@KoriManiaczka: w styczniu trochę się zmieni, ludzie dostaną pokebank i będą się pojawiały pokemony transferowane ze starszych gier. Tutaj dużą część deksa zdobyłem wystawiając odpowiednie poki na GTS (ludzie potrafią oddać legendy za odpowiedniego pokemona wyklutego z jajka ( ͡º ͜ʖ͡º) ).
  • Odpowiedz