Wpadłem popsuć zabawę, niektóre pokemony mogą ewoluować do trzeciej formy tylko podczas przesyłania ich do drugiego gracza, Haunter w Gengara, Kadabra w Alakazama itp
  • Odpowiedz
Nie wiem czy wszyscy wiedzą ale Pokemon go wykorzystuje do tworzenia nestów OSM. W praktyce oznacza to że jesteśmy w stanie dodać sobie nesty. Jeżeli w miejscowości w której mieszkamy nie ma na OSM zaznaczonych np. stawów, rzek, jezior, potoków, ośrodków zdrowia, PARKÓW, ścieżek,starych cmentarzy, to dobrze jest to zrobić. Gdy zaznaczycie park w swojej okolicy jest bardzo możliwe że przy zmianie nestów pojawią się tam pokemony.Jeżeli posiadacie jakieś miejsca rekreacyjne w
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wpoz: nie jest przypadek, na tsr wiele osób to potwierdzało, ale czas oczekiwania to raczej kilka tygodni aby dodali nest (pewnie przy okazji jakichś aktualizacji map) a nie do następnej zmiany.
  • Odpowiedz
@gadatos: To nie do końca jest tak, nie zostało udowodnione, że GO korzysta z OSM aktualnie. Możliwe, że wykorzystali ich bazę na początku, przy tworzeniu gry, jednak oprócz przykładów, które dałeś wyżej, jest wiele dowodów na to, że zmiany w OSM nie przekładają się na zmiany w grze, nawet po wielu miesiącach. Nick z Trainer Tips dodawał wiele rzeczy do OSM i sprawdzał później, niektóre miejsca świeciły pustkami. Nowe nesty
  • Odpowiedz
Heja pokemirko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Skończyłem główny wątek w #pokemon sun,
Solgaleo i tapu koko złapane, całą grę przeszedłem z partyzanta, nie zwracałem zbytnio uwagi na łapanie pokemonów i znajdzki, złapałem to co wyskoczyło może ktoś z was też tak przeszedł pokemony i teraz robi post game, szukam jakiegoś poradnika
korpoglut - Heja pokemirko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Skończyłem główny wątek w ...

źródło: comment_mNbBQ3RYFfZsUdtdPPvP1xALhRti8GG6.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szogu3: całkiem możliwe, kolega zamawiał ze mną te same koszulki, po jednym praniu skurczyły mu się o dwa rozmiary :D w sumie od tamtego czasu nie zamawiam u nich nic więcej. ale może w przyszłości się skuszę jeszcze.
  • Odpowiedz
Mirki, gracie w nową gierkę #pokemon? Magikarp Jump się zwie. Ja dzisiaj cały dzień pogrywałem i powiem Wam, że całkiem grywalne, podoba mi się :D Gdzieś w tygodniu krótką reckę wrzucę

#gry
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szogu3: Feebas dodaje ci jump power jeżeli dobrze pamiętam, więc nie będzie raczej innych poków do trzymania w akwarium. Różne wyglądy są fajne ale teraz już patrzę bardziej na staty typu "+150% jp from events".

A Pidgeotto już wiele razy próbował zabrać mi karpia, ale Pikachu dzielnie go broni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@brzydki_ork: @rolfik_r1: Nowe odsłony głównej serii wychodzą co 3-4 lata, premiera Sun/Moon była w zeszłym roku. No i macie już chyba odpowiedź kiedy można się spodziewać Poków na Switcha. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest też jakiś cień szansy na przeniesienie Sun/Moon na Switcha ale nowej dużej gry nie ma się co spodziewać.
  • Odpowiedz