18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Theos:

Pokemon SM w wysokiej rozdzielczości i z teksturami o wyższej jakości (myślę o niskich przypuszczeniach co do wkładu w port) to gra, którą miałbyś za niesatysfakcjonującą na nowej konsoli?

Tak, dokładnie tak. Zwłaszcza, że Switcha stać na wiele więcej.

Chyba nie sugerujesz, że SM na Switchu działało by tak samo słabo? :)

Sugeruje, że mogłoby jednocześnie wyglądać dużo lepiej i działać dużo lepiej :)

Po prostu mając do wyboru gównoport
I Switcha tylko handhelda nie będzie, to jest tak samo jakbyś chciał zrobić PS4 z sterowaniem tylko klawiaturą i myszką - kastracja podstaw istnienia sprzętu :P


@ja-jasiek: 3DS bez trybu 3D - mówi to Tobie coś? ;)

Zresztą Switch-tylko-handheld nie musi się nazywać się wciąż Switch (choć mnie to nie zdziwi jeśli będzie), po prostu to będzie ta sama platforma i te same mobilne bebechy. Zapewne Nintendo to planowało (może stąd
@RPG-7: Bo ciasno miał? :P

Taką wersję podawali jednej z telewizji, która szukała tej wersji w celu wykupienia licencji do emisji. Jest jeszcze kilka miejsc, w których oficjalnie taśmy z dubbingiem mogłyby się uchować, ale np. po przekształceniu Jetixa w Disney XD część archiwów "wyparowała" (np. Telewizja Puls nie była w stanie odnaleźć wszystkich odcinków Świata według Ludwiczka), nie mówiąc już o takim detalu, jak cięcia cenzorskie w niektórych odcinkach na