@Quantuum: mnie też raz wywaliło, bo nie miałem kasy na koncie :D Odświeżyłem całą stronę, na płycie znalazł 3 szt, ale na wcześniejsze wejście. Z palca dało się zmienić na zwykłe i poszło. Oni dorzucają co chwilę kolejne sztuki, zamiast wystawić wszystko jednocześnie.
  • Odpowiedz
To jest hit, w 5 minut stadion wyprzedać, ale cena też hit, nie spodziewałem się że płyta będzie poniżej 200 PLN
#podsiadlo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Świetne to jest, zarówno sam utwór jak i cały występ z orkiestrą

+ ta gitarka robi robotę, szkoda, że jej nie ma w wersji studyjnej.

W sumie nie słuchałem jakoś mocno muzyki #podsiadlo jedynie pojedyncze kawałki. Sprawdziłem ten nowy album i siadł mi prawie w całości. Czas przyjrzeć się bliżej poprzednim albumom.

RezolutnyPasikonik - Świetne to jest, zarówno sam utwór jak i cały występ z orkiestrą...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

millenium, mori, szarości róż, ale tylko w wersji koncertowej, a później długo, długo nic. Zawód niestety. Poprzednia płyta niemalże w całości weszła z uśmiechem, a ta… cóż. Dawid potrafi w występy na żywo, także tam kawałki będą i już brzmią dużo ciekawiej.
#podsiadlo #muzyka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ktoś kojarzy jak schodziły bilety podsiadło na narodowym? czy jak wstanę jutro 6 to jeszcze coś kupię czy już się rozejdzie wszystko ?: D
#podsiadlo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wyrywkowa: na bank będzie też śpiewał, no ale jednak to już nie to samo :(

ale muszę przyznać, że TAZOsy mi siadły moooocno
  • Odpowiedz
wykop - I need help ! Poszukuję ludzi którzy byli na koncercie Dawida Podsiadły na Openerze :D

Szlak mi trafił telefon na którym miałem audio z piosenką szarość i róż w orkiestrowej aranżacji z festiwalu - za cholerę nie mogę jej znaleźć na internecie - może jakimś cudem ktoś na wykopie ją ma :D

#opener #podsiadlo #dawidpodsiadlo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qmox: Kurde ten gość nie odpisuje póki co - może do wieczora się uda. Cholerstwo tak bardzo bujało - nie może mi wyjsc z głowy a jednocześnie mega frustruje że nie mogę odsłuchać xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Hektorrr: @cavird: Męcząca ta wersja na maxa, szczególnie dziwna maniera Zawiałow, ale chyba już po prostu nie dla mnie współczesna muzyka młodzieżowa :P. Natalia Fiedorczuk kiedyś fajnie zaśpiewała z Grabażem, co prawda inny utwór, ale nie miała takiej męczącej maniery. Po prostu dobrze zaśpiewała.
olito - @Hektorrr: @cavird: Męcząca ta wersja na maxa, szczególnie dziwna maniera Zaw...
  • Odpowiedz
Chcę kupić bilet na koncert który został już całkowicie wyprzedany. Znalazłem na olx gościa który ma niby dostępne te bilety. Podejrzane wydaje mi się to że dostępny ma praktycznie każdy rodzaj biletów na wszystkie miasta. Są jakieś sposoby na zabezpieczenie transakcji tego typu? Jakim cudem gość ma tyle różnych biletów na odsprzedaż? W opisie aukcji jest info że cena taka jak na bilecie jeśli nie ściemnia to o co tu chodzi? #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Funky__Koval: do połowy nudne, później dopiero jakaś akcja zaczyna się, takie spoko 5/10 dałbym, chociaż za tydzień już zapomnę o tym filmie. A tak to widziałem pozytywne wypowiedzi o roli Podsiadło.
  • Odpowiedz
Sprzedam dwa karnety (na oba dni) na AmfiTunes.

Miejsca:
Sektor A/II/11
Sektor A/II/12
(tak, drugi rząd!)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach