Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
@Quantuum: mnie też raz wywaliło, bo nie miałem kasy na koncie :D Odświeżyłem całą stronę, na płycie znalazł 3 szt, ale na wcześniejsze wejście. Z palca dało się zmienić na zwykłe i poszło. Oni dorzucają co chwilę kolejne sztuki, zamiast wystawić wszystko jednocześnie.
- 0
@chuckd: Ludzie polują w grupach na bilety, więc jak jednemu wejdzie płatność, to reszta rezygnuje
- 0
To jest hit, w 5 minut stadion wyprzedać, ale cena też hit, nie spodziewałem się że płyta będzie poniżej 200 PLN
#podsiadlo
#podsiadlo
Świetne to jest, zarówno sam utwór jak i cały występ z orkiestrą
+ ta gitarka robi robotę, szkoda, że jej nie ma w wersji studyjnej.
W sumie nie słuchałem jakoś mocno muzyki #podsiadlo jedynie pojedyncze kawałki. Sprawdziłem ten nowy album i siadł mi prawie w całości. Czas przyjrzeć się bliżej poprzednim albumom.
+ ta gitarka robi robotę, szkoda, że jej nie ma w wersji studyjnej.
W sumie nie słuchałem jakoś mocno muzyki #podsiadlo jedynie pojedyncze kawałki. Sprawdziłem ten nowy album i siadł mi prawie w całości. Czas przyjrzeć się bliżej poprzednim albumom.

- 1
@LasseEriksson: Dla mnie się podoba szarość i róż
@LasseEriksson: jestem wiiiiiruuuuuusssss
- 0
ktoś kojarzy jak schodziły bilety podsiadło na narodowym? czy jak wstanę jutro 6 to jeszcze coś kupię czy już się rozejdzie wszystko ?: D
#podsiadlo
#podsiadlo
@marrconi: luzik - jest 85 tys biletów, także na pewno uda się kupić
- 0
@panienka_seledynowa: :) udało się
- 0
Tylko post mi się podoba xD
#podsiadlo
#podsiadlo
Powiem Wam wariaty Wy moje, że z najnowszej płyty Dawida na ten moment siadła mi tylko ta piosenka.:I Co to będzie, ja na koncert jadę.
#muzyka #dawidpodsiadlo #podsiadlo
#muzyka #dawidpodsiadlo #podsiadlo

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ciasteczkofy: na poprzednim niektóre pokochalom za pierwszym przesłuchaniem. Niekór za drugim. A tu nic
Po Małomiasteczkowym oczekiwałem jakiejś spójności w albumie. A tu poprostu 13 popowych indywidualności, w dodatku bardzo średnich.
#podsiadlo #dawidpodsiadlo
#podsiadlo #dawidpodsiadlo
wykop - I need help ! Poszukuję ludzi którzy byli na koncercie Dawida Podsiadły na Openerze :D
Szlak mi trafił telefon na którym miałem audio z piosenką szarość i róż w orkiestrowej aranżacji z festiwalu - za cholerę nie mogę jej znaleźć na internecie - może jakimś cudem ktoś na wykopie ją ma :D
#opener #podsiadlo #dawidpodsiadlo
Szlak mi trafił telefon na którym miałem audio z piosenką szarość i róż w orkiestrowej aranżacji z festiwalu - za cholerę nie mogę jej znaleźć na internecie - może jakimś cudem ktoś na wykopie ją ma :D
#opener #podsiadlo #dawidpodsiadlo
- 6
- 2
@Hektorrr: Gutek>Grabaż>Ta wersja
@Hektorrr: @cavird: Męcząca ta wersja na maxa, szczególnie dziwna maniera Zawiałow, ale chyba już po prostu nie dla mnie współczesna muzyka młodzieżowa :P. Natalia Fiedorczuk kiedyś fajnie zaśpiewała z Grabażem, co prawda inny utwór, ale nie miała takiej męczącej maniery. Po prostu dobrze zaśpiewała.

https://www.youtube.com/watch?v=czkYm-XJRks
CHRYSTE PANIE, jakie to jest DOBRE!
#meskiegranie #dariazawialow #dawidpodsiadlo #podsiadlo #vitobambino
CHRYSTE PANIE, jakie to jest DOBRE!
#meskiegranie #dariazawialow #dawidpodsiadlo #podsiadlo #vitobambino
- 2
@jutroIdeNaTerapie: w dupie to mam, podoba mi się piosenka i uj :3
i te kategoryzowanie wykopowe też już na mnie dawno nie działa... żyjcie sobie w świecie cucków, beciaków, sebków i chadów - wasz cyrk i małpy...
i te kategoryzowanie wykopowe też już na mnie dawno nie działa... żyjcie sobie w świecie cucków, beciaków, sebków i chadów - wasz cyrk i małpy...
- 1
@acidd: no ja też tych ludzi i ich "slang" nie rozumiem często XD co poeta miał na myśli...
- 0
Chcę kupić bilet na koncert który został już całkowicie wyprzedany. Znalazłem na olx gościa który ma niby dostępne te bilety. Podejrzane wydaje mi się to że dostępny ma praktycznie każdy rodzaj biletów na wszystkie miasta. Są jakieś sposoby na zabezpieczenie transakcji tego typu? Jakim cudem gość ma tyle różnych biletów na odsprzedaż? W opisie aukcji jest info że cena taka jak na bilecie jeśli nie ściemnia to o co tu chodzi? #
Popełniłem bezbeka
plusujesz = minusujesz
plusujesz = minusujesz
źródło: comment_1658919188nQtEIDA2F2HOVI8ljXI4q9.jpg
PobierzJak oceniacie rolę #dawidpodsiadlo w nowym filmie Gray Man?
Warto obejrzeć?
#podsiadlo #dawidpodsiadlo #netflix #grayman
#ryangosling #meskiegranie
Warto obejrzeć?
#podsiadlo #dawidpodsiadlo #netflix #grayman
#ryangosling #meskiegranie
źródło: comment_1658777490Dy10b3D3hruZjXqoQByJrv.jpg
Pobierz- 1
@Funky__Koval: do połowy nudne, później dopiero jakaś akcja zaczyna się, takie spoko 5/10 dałbym, chociaż za tydzień już zapomnę o tym filmie. A tak to widziałem pozytywne wypowiedzi o roli Podsiadło.
Sprzedam dwa karnety (na oba dni) na AmfiTunes.
Miejsca:
Sektor A/II/11
Sektor A/II/12
(tak, drugi rząd!)
Miejsca:
Sektor A/II/11
Sektor A/II/12
(tak, drugi rząd!)
- 0
Siemka, poproszę. Mogę podjechać gdzieś, bo jestem ze Szczecina.
- 0
@Oldunio: odpisałem w PW :)

























#podsiadlo