W ubiegłym roku wszedłem w krypto z zamiarem trzymania tego przez dłuższy czas na giełdzie #binance na kwotę łącznie 5850 zł.
W tym roku chcę złożyć PIT-36 i wykazać tam te koszty, aby na przyszłość moc je odliczyć od podatku od ewentualnego (HEHE) zysku. Wpłaty robiłem przez bezpośredni system wpłat Binance za pomocą karty (była więc odtrącana prowizja).
Czy jako dowód tych wpłat wystarczą potwierdzenia przelewów/płatności kartą z


























https://www.podatnik.info/publikacje/dodatkowy-zwrot-z-tytulu-ulgi-na-dziecko-wszystko-co-musisz-wiedziec,61791b