@masz_fajne_donice: zagłosują bo one ledwo wiedzą może kto to jest Nawrocki tak jak większość Polaków nie interesuje się aferami i co się dzieje w polityce. Marginalna część babć się w ogóle dowie o tej aferze. Tu się żyje w bańce że każdy śledzi politykę. Moja mama chyba do tej pory nie wie a ma 45 lat kto to jest Nawrocki ale na wybory pojdzie zapyta. ojca kto z PiSu i
  • Odpowiedz
@red7000: nie bardzo rozumiem. Czy ja napisalem ze spisali na kartce? Napisalem tylko co mogli powiedzieć staruszkowi - jaki jest cel. Oczywiście że musieli to zrobić przed notariuszem. Myślisz że w jaki sposób mieszkanka były i są przejmowane od emerytow przez tego typu osobniki? Wszystko na pelnej swiadomosci, legalnie, za pelne kwoty, przy uczciwych notariuszach?
Co do cytatu, to przecież już są wycieki aktu i jest tam wzmianka o tym,
  • Odpowiedz
@red7000: a to luz jak 28m w Gdansku. Przecież zaden oszust by sie nie porwał na to. Oni kroją ludzi tylko w centrum Warszawy od 40m w górę. Niżej rąk nie brudzą.
Dać Ci namiar na notariusza w Łodzi, który wszystko klepnie?
Gdyby mial poważna karierę to wtedy prędzej byłbym sklonny uwierzyć w jego altruizm. Na tamten czas górę brały inne znajomosci. Teraz wyobraź sobie jeszcze raz: Karol Nawrocki, lat
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Crisu: No już się prezesowi miesza, a do tego boi się, że ktoś wyrośnie na nowego lidera, dlatego wyciągnął jakiegoś gościa z kapelusza za którym smród się ciągnie. Taki numer jak z Dudą trudno dwa razy powtórzyć. Mówiło się o Magierowskim, ale to chyba nigdy nie była realna opcja.
  • Odpowiedz
@Anonek463: Bo ludzie z natury nie potrafią się przyznać, przed samym sobą, że popełnili błąd. Ucierpiało by ich ego, wola sami siebie oszukać, niż się przyznać, przez co pokazują swoją słabość i działają na własną szkodę, nie dostrzegając własnych wad, a w ostatecznym rozrachunku nie mogą stać się lepszą wersja siebie. W moim odczuciu jest to słabość, chociaż w świecie polityki, pewnie trzeba grać na innych zasadach.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MajoZZ: nauczcie sie wkoncu ze cala opowiesc byla o tym jak glupie jest to zdanie XDDD tak gerald wybral mniejsze zlo zeby potem uczynic wieksze dobro co sam przyznal ze wczesniej mowiac o nie wybieraniu byl debilem
  • Odpowiedz
Czy są tutaj jacyś katolicy, którzy nie głosują na pis lub konfę?


@MIODNIK_KOWAL: Tak, ja jestem katolikiem i otwarcie sprzeciwiam się Konfederacji i PiS, a dzięki partii PiS przestałem uczestniczyć w życiu kościoła i nabożeństwach, po tym jak kościół otwarcie zaczął popierać tych antypolskich złodziei.
  • Odpowiedz