Wszystko Najnowsze Archiwum Pełna lista Tylko multimedia 19adrian 19adrian 05.07.2022, 14:13:54 0 + Jest karlik#pgg brere brere 05.07.2022, 14:14:24 0 + @19adrian: 750kg tfu 19adrian 19adrian 05.07.2022, 14:15:09 0 + @brere: nie tylko qmar qmar 05.07.2022, 14:13:10 2 + Idzie zima węgla nima#pgg qmar qmar 05.07.2022, 14:13:52 0 + @qmar: EDIT: jest! 19adrian 19adrian 05.07.2022, 14:11:03 1 + Sprawdz wegiel podejrzanie szybko dane podaje ( ಠ_ಠ)#pgg 19adrian 19adrian 05.07.2022, 14:13:09 0 + Dobra już sie z-----o ( ͡° ͜ʖ ͡°) mlnrz mlnrz 05.07.2022, 14:09:53 5 + Dziś nic nie wrzucili?!#pgg MrSkubiaK MrSkubiaK 05.07.2022, 14:11:29 0 + @mlnrz: Pewnie strajkują cichq cichq 05.07.2022, 14:12:34 0 + @mlnrz: przed chwila widzialem pieklorza w workach qmar qmar 05.07.2022, 14:09:07 1 + Ciekawe jak wygląda proces "wrzucania" węgla do sklepu. Mają jakiś osobny UI czy bezpośrednio update od bazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)#pgg Julek85 Julek85 05.07.2022, 14:10:47 1 Komentarz usunięty przez autora cysiekw cysiekw 05.07.2022, 14:14:23 0 + Ciekawe jak wygląda proces "wrzucania" węgla do sklepu. Mają jakiś osobny UI czy bezpośrednio update od bazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)@qmar: Mam nadzieje że identyczny jak my grażyna siedzi i f5 i 419, dobrze wam tak bulwy ( ͡º ͜ʖ͡º) Kubolex94 Kubolex94 05.07.2022, 14:07:24 0 + Witam państwa na dzisiejszej szycie! Młody ciś po halba!#pgg X.....n konto usunięte 05.07.2022, 14:05:41 2 + już nic nie ma? wtf #pgg slawencjusz slawencjusz 05.07.2022, 14:07:20 0 + @Xoltron: opoznienie p.....h konto usunięte 05.07.2022, 14:07:20 0 + @Xoltron: No nie a o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) p.....h konto usunięte 05.07.2022, 14:05:17 2 + No i po mistrzostwach ( ͡° ͜ʖ ͡°)#pgg przykow przykow 05.07.2022, 14:04:56 6 + Jeszcze trochę i wrócą do łask kafejki internetowe - tyle, że zamiast grania w LOL-a, będzie wspólne fedrowanie przy piwku#pgg Pan_Incognito Pan_Incognito 05.07.2022, 14:04:19 0 + O równej 16 wrzucają co mają i potem już nie ma, czy dorzucają co jakiś czas?#pgg slawencjusz slawencjusz 05.07.2022, 14:05:48 0 + @Pan_Incognito: chyba nie dorzucają MarioMoneyBags MarioMoneyBags 05.07.2022, 14:06:16 via Wykop Mobilny (Android) 0 + @Pan_Incognito: nigdy nie wrzucają o równej 16 i jest tylko do wyczerpania roso122 roso122 05.07.2022, 14:03:19 0 + Koniec zabawy w 2 minuty#pgg Kubolex94 Kubolex94 05.07.2022, 14:03:58 0 + @roso122: i teraz można na spokojnie próbować kupić węgiel ( ͡° ͜ʖ ͡°) 07zglosSie 07zglosSie 05.07.2022, 14:03:03 1 + koszyk gotowy z 2t, mozna zaczynac modlitwy#pgg 19adrian 19adrian 05.07.2022, 14:02:56 1 + Dużo dziś fedrowników? Ciekawe o której mojego karlika wrzucą i czy w ogóle bedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pgg emerjot emerjot 05.07.2022, 14:02:46 2 + Weźta mi pół tony groszku#pgg Tr1ckshot Tr1ckshot 05.07.2022, 14:01:12 16 + komora maszyny jest pusta, ślunzaki zwalniają blokade i rozpoczynamy loterie węglową#pgg cysiekw cysiekw 05.07.2022, 14:03:01 4 + komora maszyny jest pusta, ślunzaki zwalniają blokade i rozpoczynamy loterie węglową@Tr1ckshot: a wylosowane numerki to 4 1 9 brzydki_login brzydki_login 05.07.2022, 13:49:46 2 + Witam Państwa. Zgłaszam się z problemem do ludzi z #rybnik którędy od strony Raciborza dojechać ciągnikiem do punktu odbioru węgla z #pgg (zaznaczonego na screenie). Na streetview gdzie bym nie próbował jest ograniczenie na ciężarówki albo tonaż. źródło: comment_1657028893lqGEUNOXORX4y1GwAI6E54.jpg Pobierz andrewbeechwood andrewbeechwood 05.07.2022, 13:59:49 1 + @brzydki_login: a na geoportalu by coś pokazało może? ( ͡° ͜ʖ ͡°) brzydki_login brzydki_login 05.07.2022, 16:59:05 3 + @Snowdr0p: @andrewbeechwood: Dzięki Panowie. Jednak nie było to takie trudne. Pewnie nikomu się to nie przyda, ale zostawiam mapkę. źródło: comment_1657040304mDdHBYv0rqABYVzaHyPNzZ.jpg Pobierz NightWing NightWing 05.07.2022, 13:49:10 0 + w pgg nie było mojego adresu, musiałem dopisać ręcznie. Wpisałem ks. zamiast Księdza, doczepią się? ( ͡° ͜ʖ ͡°)#pgg consigliere consigliere 05.07.2022, 13:52:36 0 + @NightWing: w deklaracji CEEB napisz identycznie jak na profilu i przejdzie. NightWing NightWing 05.07.2022, 14:23:11 0 + @consigliere: to już za późno ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lion82 Lion82 05.07.2022, 13:45:36 0 + #pgg https://www.radio90.pl/jest-problem-z-odbiorem-ekogroszku-z-kwk-chwalowice-reagujemy-na-zgloszenia-sluchaczy-radia-90.html andrewbeechwood andrewbeechwood 05.07.2022, 13:39:23 1 + tyle nakopane, to może ze 3 minuty będzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)#pgg kapistm kapistm 05.07.2022, 13:17:17 0 + czy u Was już też błąd URL albo Przepraszają?#pgg s.....k konto usunięte 05.07.2022, 13:23:58 1 Komentarz usunięty przez autora AchillesRB AchillesRB 05.07.2022, 13:30:16 1 + @kapistm: dlatego, że wchodzisz prze godziną 16.00
qmar qmar 05.07.2022, 14:09:07 1 + Ciekawe jak wygląda proces "wrzucania" węgla do sklepu. Mają jakiś osobny UI czy bezpośrednio update od bazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)#pgg
cysiekw cysiekw 05.07.2022, 14:14:23 0 + Ciekawe jak wygląda proces "wrzucania" węgla do sklepu. Mają jakiś osobny UI czy bezpośrednio update od bazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)@qmar: Mam nadzieje że identyczny jak my grażyna siedzi i f5 i 419, dobrze wam tak bulwy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kubolex94 Kubolex94 05.07.2022, 14:07:24 0 + Witam państwa na dzisiejszej szycie! Młody ciś po halba!#pgg
przykow przykow 05.07.2022, 14:04:56 6 + Jeszcze trochę i wrócą do łask kafejki internetowe - tyle, że zamiast grania w LOL-a, będzie wspólne fedrowanie przy piwku#pgg
Pan_Incognito Pan_Incognito 05.07.2022, 14:04:19 0 + O równej 16 wrzucają co mają i potem już nie ma, czy dorzucają co jakiś czas?#pgg
MarioMoneyBags MarioMoneyBags 05.07.2022, 14:06:16 via Wykop Mobilny (Android) 0 + @Pan_Incognito: nigdy nie wrzucają o równej 16 i jest tylko do wyczerpania
Kubolex94 Kubolex94 05.07.2022, 14:03:58 0 + @roso122: i teraz można na spokojnie próbować kupić węgiel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
19adrian 19adrian 05.07.2022, 14:02:56 1 + Dużo dziś fedrowników? Ciekawe o której mojego karlika wrzucą i czy w ogóle bedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pgg
Tr1ckshot Tr1ckshot 05.07.2022, 14:01:12 16 + komora maszyny jest pusta, ślunzaki zwalniają blokade i rozpoczynamy loterie węglową#pgg
cysiekw cysiekw 05.07.2022, 14:03:01 4 + komora maszyny jest pusta, ślunzaki zwalniają blokade i rozpoczynamy loterie węglową@Tr1ckshot: a wylosowane numerki to 4 1 9
brzydki_login brzydki_login 05.07.2022, 13:49:46 2 + Witam Państwa. Zgłaszam się z problemem do ludzi z #rybnik którędy od strony Raciborza dojechać ciągnikiem do punktu odbioru węgla z #pgg (zaznaczonego na screenie). Na streetview gdzie bym nie próbował jest ograniczenie na ciężarówki albo tonaż. źródło: comment_1657028893lqGEUNOXORX4y1GwAI6E54.jpg Pobierz
andrewbeechwood andrewbeechwood 05.07.2022, 13:59:49 1 + @brzydki_login: a na geoportalu by coś pokazało może? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
brzydki_login brzydki_login 05.07.2022, 16:59:05 3 + @Snowdr0p: @andrewbeechwood: Dzięki Panowie. Jednak nie było to takie trudne. Pewnie nikomu się to nie przyda, ale zostawiam mapkę. źródło: comment_1657040304mDdHBYv0rqABYVzaHyPNzZ.jpg Pobierz
NightWing NightWing 05.07.2022, 13:49:10 0 + w pgg nie było mojego adresu, musiałem dopisać ręcznie. Wpisałem ks. zamiast Księdza, doczepią się? ( ͡° ͜ʖ ͡°)#pgg
consigliere consigliere 05.07.2022, 13:52:36 0 + @NightWing: w deklaracji CEEB napisz identycznie jak na profilu i przejdzie.
Lion82 Lion82 05.07.2022, 13:45:36 0 + #pgg https://www.radio90.pl/jest-problem-z-odbiorem-ekogroszku-z-kwk-chwalowice-reagujemy-na-zgloszenia-sluchaczy-radia-90.html
andrewbeechwood andrewbeechwood 05.07.2022, 13:39:23 1 + tyle nakopane, to może ze 3 minuty będzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)#pgg
#pgg