mireczki jakieś plotki odnośnie koncertu Pearl Jam #pearljam w Polsce w 2017 roku słyszałem. Mają trasę europejską. Może #opener #opener2017 ?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Chris_Cornell: już myślałem, że coś popsuli a ja nie widziałem. Wiesz co, to jest jeden z niewielu zespołów, którego albumy studyjne można w zasadzie sobie odpuścić i zatopić się całkowicie w bootlegach :)
@jack-lumberjack: Ja tam Tenów i Versusów nie odpuszczę haha. ;P
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Thernu: No to muszę kiedyś obadać, bo Riot Act to ostatni album jaki słuchałem.
Kolejny wieczór i kolejna propozycja, a co tam, też polecę jakąmś znaną marką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sporo osób zna Pearl Jam, sporo uwielbia i szanuje za ich dyskografie albo poszczególne albumy oraz jedno z tych zajebistych grunge'owych koncertów unplugged.
I właśnie chciałbym tu zapodać kawałek z Unplugged, który niestety troszkę utonął w morzu innych majstersztyków z "Ten", a który ma u mnie specjalne miejsce, za tą melancholijność i wokal Eddiego.
Pearl Jam
Sporo osób zna Pearl Jam, sporo uwielbia i szanuje za ich dyskografie albo poszczególne albumy oraz jedno z tych zajebistych grunge'owych koncertów unplugged.
I właśnie chciałbym tu zapodać kawałek z Unplugged, który niestety troszkę utonął w morzu innych majstersztyków z "Ten", a który ma u mnie specjalne miejsce, za tą melancholijność i wokal Eddiego.
Pearl Jam

@poloyabolo: zdecydowanie całe unplugged genialne, dla mnie State of love and trust #1
Najpiękniejsza z ballad, jakie znam.
https://m.youtube.com/watch?v=dwXBfbCfbro
#chriscornell #templeofthedog #grunge #seattle #pearljam #soundgarden #ballada #wokal
https://m.youtube.com/watch?v=dwXBfbCfbro
#chriscornell #templeofthedog #grunge #seattle #pearljam #soundgarden #ballada #wokal
@Chris_Cornell: niedługo wychodzi reedycja! :) będą jakieś bonusy, nie mogę się doczekać
- 0
@wolfisko666: O tak ! Szykuje sie potężny eargasm.
- 10
@bajbuss: po czasie człowiek docenia, tak samo Yeld
@bajbuss:
@wolfisko666: wymieniliście bardzo dobre płyty, ja jednak najbardziej kocham chyba Binaural. Zaś po Avocado płyty PJ stały się dla mnie nie do słuchania..
@wolfisko666: wymieniliście bardzo dobre płyty, ja jednak najbardziej kocham chyba Binaural. Zaś po Avocado płyty PJ stały się dla mnie nie do słuchania..
- 4
https://www.youtube.com/watch?v=Ap7wEwkiuGE pięknie sobie chłopaki "dżemują", nie widziałem wcześniej tego nagrania. Naprawdę warto posłuchac #pearljam
24
Eddie Vedder z Pearl Jam będzie w "Twin Peaks". I już wiemy, co zaśpiewa!

Już teraz możecie posłuchać utworu Eddiego Veddera z nowego "Twin Peaks".
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Przetwory babci Pearl – czyli o Pearl Jam, koszykówce i Seattle slow kilka

Trzy dni temu minęło dokładnie 25 lat od wydania debiutanckiego albumu zespołu Pearl Jam. Ten, to płyta pod każdym względem genialna i zasługująca na miano legendy. Jest esencją ruchu Grunge, który…
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 17
- 1
12
Eddie Vedder przerywa koncert Pearl Jam, by bronić fanki.

" Wokalista Pearl Jam przerwał na chwilę występ na koncercie w Chicago. W tłumie widzów zauważył mężczyznę, który źle traktował jedną z fanek zespołu: 'Zabierz swój paluch z twarzy tej kobiety, sk***' - wykrzyczał i wyprosił gościa.
z- 1
- #
- #
- #
- #
2
7 piosenek, za które kocham lata 90

czyli powrót do przeszłości...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 12
@Kopytko1: to jest smutne, a ty z :D wyjeżdżasz
- 0
@WujaAndzej: ok, naprawiłem
Pearl Jam - "Given to fly"
#pearljam [ #muzykanoela ] #muzyka #pearljamtonajlepszyzespolnaswiecie #eargasm #( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pearljam [ #muzykanoela ] #muzyka #pearljamtonajlepszyzespolnaswiecie #eargasm #( ͡° ͜ʖ ͡°)
![n.....r - Pearl Jam - "Given to fly"
#pearljam [ #muzykanoela ] #muzyka #pearljamt...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_08byYYlGy5tnGaKxAoPCsHScZ3KNfuof,w400.jpg)


















#muzyka #rock #grunge #pearljam #soundgarden #gimbynieznajo #90s