Wracając do tamtego wpisu http://www.wykop.pl/wpis/11552646/mirki-kumpel-mi-polecil-kiseijuu-vel-parasyte-wiec
W jakiej formie muszę wkleić linka z anime-odcinki do Otaku Helper, by załączało się ściąganie? I czy to normalne, że po jakimś czasie dopiero wyskakują info o prędkości itp. Zauważyłem też, że po zastopowaniu i zamknięciu dalej działa w tle i używa sieci (sprawdzałem w stanie połączenia LAN) i dopiero po jakimś czasie się stopuje i program się wyłącza, znikając z task managera, aczkolwiek jak zauważyłem że
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheLaw: nie chcę mi się z tym babrać, ale z opisu to zwykły sniffer typu właśnie videodownloadhelpera, ale za to jako osobna aplikacja i z półnagą lolitką, a do tego - co widzę z twoich wpisów - średnio działający
  • Odpowiedz
Mirki, kumpel mi polecił Kiseijuu vel Parasyte, więc zassałem pierwszego epka z anime-odcinki. Odpala się normalnie, ale po przewinięciu dalej film się zwiesza, niezależnie, czy to WMP, MPC czy VLC. Trochę dziwne bo inne filmy MP4 1080p u mnie chodzą normalnie. Plik jest uszkodzony czy jak?
#parasyte #kiseijuu #anime (nwm czy dobrze daję ten tag, ale zaryzykuję)
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOŃCZYĆ ODCINEK W TAKIM MOMENCIE ()
Nie no, chyba będę musiał dropnąć Parasyte'a, bo z odcinka na odcinek coraz trudniej jest mi czekać kolejny tydzień! (ʘʘ)
Muzyka świetnie, absolutnie genialnie podkreśla każdą scenę. This shit is happening. A wiem, że będzie go jeszcze więcej.

()
#anime #muzykazanime #parasyte
j.....b - KOŃCZYĆ ODCINEK W TAKIM MOMENCIE ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Nie no, chyba będę musiał dropną...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@joookub: I po co go przekonujesz, gdyby założył że "muzyka klasyczna ssie" a ty rozprawiałbyś o jej pięknie i tak by napisał ze "ssie" , typowy attention troll, udzielać się na tagu który cię nie interesuje i irytować ludzi. Wykop wita.
  • Odpowiedz
@Onikuma: Zależy z jakimi subami oglądasz. Zazwyczaj trudno jest przekazać sens lub dany frazeologizm na język angielski, ale nie ma z tym większych problemów. Oficjalne angielskie suby, bądź też te od bardziej "renomowanych" grup są dobrze, a nawet bardzo dobrze przetłumaczone.
Z polskimi jest najczęściej problem podwójny, gdyż mogą opierać się na subach angielskich z błędami powielając je, co gorsza, dodając niepotrzebną treść. Fajne są nawiązania do polskich memów i
  • Odpowiedz
Czy tylko ja mam takie wrażenie, czy poziom Parasyte faktycznie spada z odcinka na odcinek?

Mówiąc "poziom", mam tu głównie na myśli ilość rzeczy, które działy się w jednym odcinku. Do incydentu w szkole akcja działa się bardzo szybko, dowiadywaliśmy się mnóstwa rzeczy o pasożytach, a Izumi był niepokonanym s--------m. Teraz okazuje się, że akcja bardzo mocno zwolniła, mieliśmy nawet dwa odcinki w których nie działo się prawie nic. W pewnych momentach można
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Woozie321: Wydaje mi się, że twórcy świadomie umieścili to, co nazywasz wadą. To pokazanie, że Shinichi przechodzi przemianę... w zwierzę. Pisałem już jakiś czas temu na mirko co definiuje człowieka, a Shinichi nieustannie to traci. Więc co definiuje zwierzę? Wola przetrwania. Mimo, że Shinichi jest bezwzględny, to jednak coraz bardziej boi się o swoje własne życie zdając sobie sprawę z tego, że od bycia królikiem doświadczalnym nie ma odwrotu.

Balans
  • Odpowiedz
@Woozie321:

Okej, zgoda. Ale w postępowaniu twórców całkowicie brakuje konsekwencji - przypominam pierwsze odcinki po śmierci jego matki, w których był brutalny i bezwzględny, kierując się instynktem i żądzą zemsty. Teraz Shinichi staje się na powrót człowiekiem, choć czasem znów staje się zwierzęciem - jak napisałem w spoilerze rozumiem, skąd może się to brać, ale w tym również brakuje konsekwencji i jego cechy ujawniają się wybiórczo.


Wydaje mi się, że to
  • Odpowiedz
Piszę protip dla siebie z przyszłości - Kid, nigdy nie zabieraj się za #anime polecane przez mirków przed zaśnięciem kiedy masz na 8:00 do roboty. Wczoraj o 23:00 zacząłem #parasyte , skończyłem coś koło 4:00 (do 13 ep). Właśnie siedzę w pracy, patrzę na drugi już kubek kawy. Stan -10/over900 , nie polecam. Co żeście bulwy zrobili? Nie wiem co mnie tak w tym anime wciągnęło, serio.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najsłabszy odcinek Parasyte jak do tej pory. Że też musiało to nastąpić akurat po takim długim czekaniu... Pierwszy raz mi się dłużyło i pierwszy raz nie czuję tej chęci zobaczenia następnego już teraz, na szybko. Byle nie była to zapowiedź spadku poziomu serii w drugiej połowie.

#anime #kiseijuu #parasyte
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jamal013: W sumie, to ma to logiczne wytłumaczenie. Okazanie uczuć żywicielowi to psychomanipulacja w celu zwiększenia zaufania, dzięki czemu łatwiej będzie go kontrolować. Zaspokojenie potrzeb emocjonalnych także zmniejsza ryzyko, że kierowany emocjami coś głupiego wywinie, np. poświęci się.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach