Mirki, kumpel mi polecił Kiseijuu vel Parasyte, więc zassałem pierwszego epka z anime-odcinki. Odpala się normalnie, ale po przewinięciu dalej film się zwiesza, niezależnie, czy to WMP, MPC czy VLC. Trochę dziwne bo inne filmy MP4 1080p u mnie chodzą normalnie. Plik jest uszkodzony czy jak?
#parasyte #kiseijuu #anime (nwm czy dobrze daję ten tag, ale zaryzykuję)
#parasyte #kiseijuu #anime (nwm czy dobrze daję ten tag, ale zaryzykuję)
















W jakiej formie muszę wkleić linka z anime-odcinki do Otaku Helper, by załączało się ściąganie? I czy to normalne, że po jakimś czasie dopiero wyskakują info o prędkości itp. Zauważyłem też, że po zastopowaniu i zamknięciu dalej działa w tle i używa sieci (sprawdzałem w stanie połączenia LAN) i dopiero po jakimś czasie się stopuje i program się wyłącza, znikając z task managera, aczkolwiek jak zauważyłem że
Komentarz usunięty przez autora