Haha tym razem twój Pan Cie uratował, masz farta. Polecam sie pilnować lub przestać całkowicie streamować dla twojego i innych uczestników ruchu drogowego dobra. :)
#paramaxil
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tenportaltodno: chłop ma promil popularności jaką miał aniołek, nie mówiąc już o zapleczu finansowym, zapale czy pomyśle na siebie. Nawet jak przejdzie na YT/mixera to rzuci to w cholerę po tygodniu, bo mu się nie będzie opłacało. Na Twitchu nawet przy 1k widzów nie chciało mu się odpalać w tygodniu i nadawał tylko pod weekendowego uberka więc co tu w ogóle mówić o full time strimingu kiedy będzie miał tych
  • Odpowiedz
2 ban w miesiacu, ile banow = perm?
Swoja droga zasluzony, to co on wyprawia na drodze to nie zle zagrozenie dla zycia.
Ciagle wyprzedzanie, z-----------e po 100km w zabudowanym i tak dalej.

#paramaxil
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GrzegorzG2000: jego 180 stopni na środku drogi w centrum warszawy z powodu braku zachowania bezpieczeństwa i wejścia w niekontrolowany poślizg to też normalne i też każdy tak jeździ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) P------o Was do reszty.
  • Odpowiedz
@master4342: no ale to jest prawda. Jak chcesz o---------ć to jedziesz na specjalny tor poświęcony takim zabawom a nie pajacujesz w środku miasta, gdzie teren jest niezabezpieczony i nigdy nie wiadomo czy ktoś Ci zza rogu nie wyskoczy. Zachowujecie się jakby każdy w tym kraju był kibicą w tym kraju i miał niezawodną kontrolę nad autem, a prawda jest taka, że większość tych nabuzowanych kozaków nawet przy zachowaniu bezpieczeństwa na
  • Odpowiedz