wpisy
Wszystkie
Archiwum
Komentarz usunięty przez moderatora
Szczur wlasnie sie #!$%@? na live seicento , wpadl w poslizg byulo #!$%@? i wylacyzl stream - jechal w trojke z młodziutki m i tą pryzgłupawą dziewczyna. Miejsce chyba wylot z tunelu pod galeria Krakowska ale moge sie mylic.
#paramaxil #twitch #polskiyoutube
#paramaxil #twitch #polskiyoutube

- KubaFrezer
- RoyBradshaw
- qwer5512
- konto usunięte
- Ramb0o
- +94 innych
@s-k-fantasyfactory: ale dzban #!$%@? XD
@s-k-fantasyfactory: Kto to? Nie bylo słychać żadnego uderzenia. Nawet przy małej prędkości huk jest potężny.
- korpoRator
- LucaPuccini
- kokiloki21
- Postrzeleniec
- Damixi
- +4 innych
Ma ktoś Instagram tej Wiktorii dziewczyny paramaxila od pancekow? Szczur ja posuwa? #paramaxil #patostreamy
- 2
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
@MolestaEwnement: chopie on juz #!$%@? z internetu i nie wroci jeszcze tym widzom #!$%@? ze odwołanie wysłał XDDD tylko im nadzieje robi
@Prusinka: najlepsze strimy IRL, nie zapomne ich nigdy
Pilnuj sie szczurasku żebyś z rowerka nie spadł zaraz :)
#paramaxil
#paramaxil
- 4
@ScarySlender: To tak jakbys zapytal calej spolecznosci kto tak zaczal mowic?
Dopiero odkryłem typa, podlinkujcie jakieś fajne filmiki jak są. Ogólnie lipa że prawie nikt tak w polsce nie streamuje, chłop nie ma konkurencji
#paramaxil
#paramaxil
@ScarySlender: kanał paramaxil na yt i ktoś tam wrzuca shoty za niego.
możliwe ze wpisując paramaxil drunkstream są lepsze.
nie ma konkurencji to fakt ale też jest #!$%@? depresyjnym leniem i nie wykorzystuje swojego potencjału finansowego.
mysli ze bedzie to trwało niewiadomo ile a nie będzie
możliwe ze wpisując paramaxil drunkstream są lepsze.
nie ma konkurencji to fakt ale też jest #!$%@? depresyjnym leniem i nie wykorzystuje swojego potencjału finansowego.
mysli ze bedzie to trwało niewiadomo ile a nie będzie
@ScarySlender: on na streamach nie musi robić nic ciekawego, jazda samochodem i mcdonald.
gdzieś coś postać, coś #!$%@?ć i elo.
jego streamy są na etapie ze nie potrzebują dymów specjalnych by zarabiać siano a mimo to potrafi tydzień nie odpalać czy dwa bo leży w łóżku i wali konia #!$%@?ąc, że ma depresje i nic mu sie nie chce.
może faktycznie ma ale wcześniej mieszkał z jeszcze większym przegrywem w low
gdzieś coś postać, coś #!$%@?ć i elo.
jego streamy są na etapie ze nie potrzebują dymów specjalnych by zarabiać siano a mimo to potrafi tydzień nie odpalać czy dwa bo leży w łóżku i wali konia #!$%@?ąc, że ma depresje i nic mu sie nie chce.
może faktycznie ma ale wcześniej mieszkał z jeszcze większym przegrywem w low
@Prusinka: uber był lepszy niż to co teraz robi
- 1
@PustyCzlowiek: no wlasnie, widzowie byli od pajalocka. Na uberze nie pamietam zeby mial 500 widzow, moze jedynie o 2-3 w nocy ale tak to mial zawsze w okolicach 1-1,5k wiec wydaje mi sie ze to nie xayoo dal mu takiego boosta
- 7
Jeszcze poprawił nogą xD
https://clips.twitch.tv/HardInexpensiveStarlingTebowing
#paramaxil #xayoo #twitch
https://clips.twitch.tv/HardInexpensiveStarlingTebowing
#paramaxil #xayoo #twitch
- cocojambo210
- vexer
- harnas_sv
- DawidiXXX
- inspirer
- +2 innych
- 1
ciekawe czy pod choinkę dostanie w prezencie permika haha pozdrawiam
- 0
@Mr_Hankey: no w #!$%@? powiem ci
little dymy, #!$%@? sie 0.5 na dwoch i jedzie na zlot jdm xD #paramaxil #patostreamy
@Mr_Hankey: ale przecież nic sie nie działo
co za popapraniec xD #paramaxil
@Mr_Hankey: przecież ten stream byl nudny i nic sie nie działo
Przepraszam, czy szczur żyje ?
#paramaxil
#paramaxil

















#paramaxil