boze nic takiego sie nie stalo, wpadl w poslizg i pewnie wjechal w snieg czy cos, po prostu jak widzial ze wyleci z drogi to rzucil telefonem ktory trzymala wiktoria zeby nie bylo nic widac, a po czym podniosl tele i wylaczyl stream, taki to powazny wypadek ze chlop podniosl telefon zeby streama zakonczyc zeby nie dostac perma bana xddddddddddd
#paramaxil
@ScarySlender: on na streamach nie musi robić nic ciekawego, jazda samochodem i mcdonald.
gdzieś coś postać, coś #!$%@?ć i elo.
jego streamy są na etapie ze nie potrzebują dymów specjalnych by zarabiać siano a mimo to potrafi tydzień nie odpalać czy dwa bo leży w łóżku i wali konia #!$%@?ąc, że ma depresje i nic mu sie nie chce.
może faktycznie ma ale wcześniej mieszkał z jeszcze większym przegrywem w low
@Ki3mon: Popłynął trochę z %, potem pod koniec spotkał jakieś laski i siedział z nimi na jakiejś trawie. Potem przyszedł jakiś widz co miał 4 palce i strima #!$%@?ło jak poszli.