rafal ty smieciu teraz chcesz ja zawozic na pogotowie na przeswietlenie? o 3 dni za pozno gnoju, zepsules Ewelinie ręke do konca zycia juz smieciu i oby ciee wyrzuty sumienia do konca zycia zjadaly, chociaz w sumie to ty nie masz sumienia smieciu
#papasmerfik
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak zapinać ewelinkę to każden jeden pierwszy, a jak z nią na sor pojechać, żeby jej rękę uratować to żodyn nie chce, takie to dżentelmeny ełckie
#papasmerfik
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ewelinka cała czerwoniutka, ze łzami w oczach, na dobrej drodze aby u---------i jej rękę. Będzie idealnie pasować do Gieniusia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#papasmerfik
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio odpowiadałem komuś jak to zadziała, że Staszek r------e się na smerfa za parę złotych. Jednak zmieniam zdanie, jemu wystarczy pomachać kamerą przed ryjem i największy gangster w ełku wszystko wyśpiewa XD #papasmerfik
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lelumpolelum2019: Nie nie łyknął, Adam jest w Ełku i to jest info potwierdzone z pierwszej ręki bo sam mieszkam w Ełku i widziałem lumpa jakiś tydzień temu na dworcu PKP, czarna kurtka z futrem i waliza w łapie, jego mordy trudno nie rozpoznać.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomysł aby przebić poprzeczkę smerfika? Laptop z kamerą ustawić od razu na włościach bez jakiejkolwiek cenzury, jeżeli wpadnie ban zawsze w zapasie jest drugi kanał. Do pilnowania nająć 3 typa którzy będą siedzieć gdzieś niedaleko w ciepłej chacie i monitorować co by nikt nie z-----ł sprzętu ., Prąd ciągnąć z agregatu na paliwo
#papasmerfik
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LisekChytrusek666: teraz to ja też znam :D , tak pomyślałem i iść o krok dalej.. wynająć lub znaleźć melinę gdzie jest prąd , i na stream dać same menelice .. 10 meneli, co tydzień jeden menel wylatuje a wygrany zgarnia dom na jakimś zadupiu na własność
  • Odpowiedz
  • 10
#papasmerfik jak wam nie pasuje że kasę trzepie na nich i daje mało to idźcie do swojego szefa i powiedzcie żeby dawał wam połowę zysków bo to wy robicie pracę a on hajs bierze. Niech odliczy prowizje z tips i niech dzieła na 3 kasę i niech sami kupują żarcie i opłacają chatę.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach