Szaranowicz podsumowuje ostatnie igrzyska polaków bez medali w Nagano 1998. Tam dopiero był #o----------------l . Najlepszy z naszych, który zajął 5te miejsce startował w pożyczonym kombinezonie, a przygotowywania opłacał z prywatnych pieniędzy xD

Wołam też #skoki bo ciekawy fragment o skoczkach.

#pjongczang2018 troche #nostalgia #90s
pro666full - Szaranowicz podsumowuje ostatnie igrzyska polaków bez medali w Nagano 19...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pro666full: Ale perełka nagranie, nigdy wcześniej tego nie widziałem. Pięknie Szaran tu wszystko podsumował, niestety na obecną chwile wszystko wygląda podobnie, oprócz skoków, które dzięki sukcesom Adama tak się rozwinęły, bo gdyby nie on najprawdopodobniej do tej pory klepali by bule wszyscy. To samo z Justyną w biegach, jedna na dziesiątki lat nam się trafiła. Następna albo w ogóle się nie pojawi albo trafi się za 30 lat lub więcej.
  • Odpowiedz
https://www.wykop.pl/link/4169431/pjongczang-2018-nie-mamy-wizji-nie-mamy-lidera-nie-mamy-tras/

taręga był na 15 km stylem dowolnym dopiero 82., ze stratą ponad pięciu minut i 15 sekund do zwycięzcy, Szwajcara Dario Colognii. Przegrał nie tylko z kolegami z kadry, Dominikiem Burym (33. miejsce, strata 2.27,2) i Kamilem Burym (78. miejsce, 4.54,8), ale tez m.in. z Rumunem Alinem Cioancą, Chorwatem Edim Dadiciem, Hiszpanem Imanolem Rojo, Markiem Chonloungiem z Tajlandii i Grekiem Apostolosem Angelisem.

#mikroreklama #pyeongchang2018 #bieginarciarskie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#o----------------l #pjongczang

Ja p------ę, ale padaka. Zaorać te wszystkie związki zimowe, przestać to finansować i kasę przeznaczyć na jakiś jeden sport w którym zawodnikom się chce tranowac, wygrywac. A nie kurla wycieczka krajoznawcza do Korei. Aż mi nogi chodzą z zażenowania.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@mistrz_tekkena Bzdury. Co chcesz zaorać jak w Polsce prawie żadnych obiektów nie ma? Właśnie dlatego brak wyników. Porównaj zaplecze innych krajów. Typowa januszowa opinia.
  • Odpowiedz
@sil3nt: w takich Czechach czy na Słowacji o których wspominasz, co wieś jest ślizgawka na zimę. Dzieci mają łyżwy czasami częściej na nogach niż buty.
Sprawdź sobie ile w Polsce jest lodowisk tak w ogóle.
We wsi której mieszkam na podbeskidziu burmistrz mało publicznie nie zwalił sobie konia z podniety, że po 30 latach udało się na teraźniejsza zimę, stworzyć tymczasową, PŁATNĄ ślizgawkę.... więc o czym my mówimy.
To tak
  • Odpowiedz
Paweł Zygmunt tym razem jedzie po polski systemie szkolenia...ta Olimpiada to ewenement, ze na dwóch stacjach goscie w studiu orają polskie związki sportowe i poziomie szkolenia #pjongczang2018 #o----------------l
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fredericksen: Skończyła się przykrywka w postaci Małysza i Kowalczyk to kończy się tez cierpliwość, wiem ze są osoby które twierdzą ze jest zajebiscie ze nasi starają się jak mogą zajmują 40miejsca ale bez przesady, jak na 36mln zimowy kraj powinnismy pokazywać coś więcej
  • Odpowiedz
Meksyk też wystawił solidną reprezentację na igrzyska. Na razie Polacy idą z nimi łeb w łeb w klasyfikacji medalowej. Na zdjęciu meksykański biegacz, zajął dziś 116. miejsce w biegu na 15 kilometrów.

https://www.pyeongchang2018.com/en/game-time/results/OWG2018/en/cross-country-skiing/athlete-profile-n3098173-german-madrazo.htm

#o----------------l
#pjongczang2018
bolo1 - Meksyk też wystawił solidną reprezentację na igrzyska. Na razie Polacy idą z ...

źródło: comment_xkUyCY0DcVvYfGkLRWDa2pprZVnomk3z.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach