Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hilarious: to nie jest dwutakt, Giannis zatrzymuje kozioł stojąc na prawej nodze, która zgodnie z regułami staje się pivot foot. Standardowo zmieniając parę razy położenie lewej nogi ostatecznie odrywa pivot foot od ziemi i po wyskoku oddaje rzut.

Błąd kroków następuje gdy pivot foot dotyka spowrotem podłoża, zgodnie z regułami, które podlinkowałem. "Dwutakt rozpoczęty że stojącej pozycji" wciąż jest błędem - stoisz na dwóch nogach, robisz krok do przodu prawa
  • Odpowiedz
Kibice której drużyny, są według moich współtowarzyszy z tagu, najgorszą grupą kibiców? Oczywiście mówimy o zachowaniu na hali
#nba
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czas podsumowań sezonu Wilczków. Zacznę od tego, że był to najlepszy sezon w Timberwolves od 18 lat i jest baardzo zadowolony.

Punkt wyjścia.

Timberwolves 20-21 to był jeden z wielu marnych sezonów w tej organizacji (23-49), jednak zdarzyły się w nim dwie rzeczy arcyważne dla obecnego sezonu i jedną ważną. Wydraftowano Anthonego Edwardsa, zatrudniono Chrisa Fincha, oraz wydraftowano Jadena McDanielsa. Edwards przychodził z łatką "football playera", który może i ma atletyzm, ale
LebronAntetokounmpo - Czas podsumowań sezonu Wilczków. Zacznę od tego, że był to najl...

źródło: comment_16513136999soiVQJbVkvEJbDR9YPhS8.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nba #nbastats

No i ostatni mecz I rundy:

Bane - 23pts-7reb, 9/15FG, 5/9 za 3 - w tych PO zdobywa średnio 23.5pts/g, to 13 najwyższa średnia rozgrywek i ósma wśród zawodników którzy awansowali do II rundy (Butler, Tatum, Doncic, Giannis, Curry, Brunson, Embiid). Poza tym Bane trafił 27/56 za 3 w PO (48.2%) - najwięcej sztuk trójek ze wszystkich zawodników (Edwards 23, Klay 22) i najwięcej w historii Grizzlies w
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy są już terminy pierwszych czterech meczy finałów WEST/EAST? Bo chyba wujek google mnie pokonał

#nba
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajna to była seria pod względem intensywności i jakiejś otoczki, ale koszykarsko to mam wrażenie, że najgorsze para. Grizzlies wyglądali jak inna drużyna w porównaniu do PO. Te ich comebacki to za każdym razem miałem wrażenie, że były bardziej spowodowane nieudolnością Wolves a nie ich wspaniałą grą.

GSW z obecną formą powinno zmieść Memphis szybciutko.

#nba
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@parooow: Ta wielka forma Warriors zrobiona na Nuggets czyli obok Bulls zdecydowania najsłabsza ekipa tych PO. Może być dobra seria jeśli Morant przynajmniej w ofensywie coś zacznie robić a nie tylko kompromitował się na twiterze
  • Odpowiedz
Ostatnie 10 meczów Suns-Mavs to rekord 9-1. Oczywiście, że to regular, ale wydaje mi się że Monty ma na nich patent po prostu. Widziałem co najmniej 3 z tych meczów, a nie jestem pewien czy nie 4 i nerwówka była tylko w meczu, w którym otwarte trójki nie wpadały a i tak koniec końców mecz był wygrany.

Myślę, że Suns są już w finale konferencji.

#nba
j.....g - Ostatnie 10 meczów Suns-Mavs to rekord 9-1. Oczywiście, że to regular, ale ...

źródło: comment_1651306212GibTUhzIshcSzHjwLG1iH5.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@justkilling: Ostatnie mecze były bardzo zacięte i Suns wygrywali dopiero w końcówkach. Co więcej, 2 z nich były bez Luki, a trzeci był kiedy Luka był dość świeżo po kontuzji i covidzie, a wszystkie były przed trejdem Porzingisa. Teraz Dallas to inny zespół, więc bym ich nie skreślał.

Ale fakt, że Suns bardzo dobrze matchują z Dallas, więc są faworytem. Bridges, Crowder i Ayton to obrona z którą nawet Luka
  • Odpowiedz
@justkilling: z obecnym składem jest całe 0-0, suns mieli zaliczyć sweep'a z pelikanami, a męczyli się jak z jakąś drużyną będąca w top, rozum podpowiada suns, serce za polakiem Łukaszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz