#nbastats #nba

No dzień dobry :)

Trae Young - 40pts-3reb-13ast-3stl - linijka na tym poziomie, licząc wszystkie 4 wymienione kolumny, pada po raz 21 w historii. Ostatnie lepsze miał 2x Doncic (mecz świąteczny 50-15-6-4 i 41-14-11-3 w październiku 2022). Young zagrał 13 mecz w karierze na poziomie +40pts-10ast, wyprzedził tym samym Iversona i LBJ pod względem liczby takich meczów, a więcej ma tylko 7 graczy w historii: West (14), Lillard
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cult_of_luna: mnie zachwycają liczby Drummonda. Nie rozumiem dlaczego taki gracz dostawał tak mało minut. Mam nadzieję, że będzie grał wystarczająco, by wygrać w tym roku najlepszego zbierającego. No i niech się pnie w klasyfikacji wszechczasów.
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: ehh, a liczyłem na jakiś wyższy rekordzik tłoków, a Raptors zostali tą drużyną :p
@Dawidk01 Drummond zawsze był top w zbiórkach ale też robił dużo innych błędów u Shaqa dość często się pojawia. Widocznie coś musi być nie tak, że mimo takich wyników go nigdzie nie grzeją ale oby to się odmieniło wreszcie.
  • Odpowiedz
@Jurgen-Kaczuwka: Były przynajmniej 2 albo 3 akcje gdzie ktoś z wilków robił kroki tak perfidne, a dostawali rzuty osobiste (faul był, ale PO zrobieniu kroków). Potem pewnie żeby nie było smutno lakers że sędziowie palcem robieni to dawali im piłki nawet jak sami je wybijali. Poezja, do spalenia jest to sędziowanie w NBA. Kolejny mecz który oglądam i kolejny wygląda tak samo. DO PIECA HA TFU
  • Odpowiedz
#nbastats #nba

10 meczów w nocy:

Maxey - 42pts-4reb-4ast - jego średnia w sezonie to już 26.3pts/g. W ciągu ostatnich ponad 30 lat (po Barkleyu), w Filadelfii osiągał takie tylko Iverson i Embiid. Duet 76ers Embiid-Maxey może być 12 w historii, w którym obu graczy kwalifikuje się do leaderboardów strzelców ze średnią powyżej 26pts/g. Ostatni taki przypadek to zeszłoroczni Celtics (Tatum i Brown), a poprzednie pary to: Harden & Westbrook
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spurs w końcu z przełamaniem po kolejnej serii porażek. Portland to druga od końca ekipa konferencji zachodniej z niewiele lepszym bilansem, więc tu była realna szansa na wygraną i się udało. Sochan: 16 pts, 7 reb, 3 ast, 1 blok i 4 faule.
#nba
poznaniak - Spurs w końcu z przełamaniem po kolejnej serii porażek. Portland to druga...

źródło: temp_file91707781218721663

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@Skura_tak_przezU:
on i tak cały czas gra na wstecznym biegu, nie forsuje rzutów i więcej myśli o kolegach. mogłby co mecz mieć linie 30-15-10. teraz zdecydowanie mvp dla Luki, chociaż sędziowie od początku sezonu walczą o statuetke dla pewnego flopera z kamerunu
  • Odpowiedz
#nbastats #nba

6 meczów wczoraj:

Durant - 27pts-10reb-16ast-2stl - wyrównał rekord asyst w karierze, poprzednim razem 16 miał w kwietniu zeszłego roku, co ciekawe też z triplem (20-10-16). To dzisiejsze jest jego 18 w karierze, wyprzedził Pippena i E. Paytona, zrównał się z D. Murrayem, Paulem i M. Jacksonem na miejscach 32-35 w historii. pod względem ich liczby w karierze. Durant w sezonie trafia 51.9%FG i niebywałe 46.7% za 3
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto twoim zdaniem powinien zgarnać ROTY gdyby głosowanie było dzisiaj? Zapytajmy o zdanie ekspertów #nba

ROTY?

  • Wemby 19.1% (13)
  • Holmgren 80.9% (55)

Oddanych głosów: 68

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arahooo: niestety Wemby trafił do drużyny śmietnikowej bez PG który potrafiłby go wykorzystać (sory Jeremy) i pociągnięcie samemu tego wózka to za dużo jak na nastolatka. Szkoda, że zamiast Tre Jonesa nie ma chociaż Tyusa. Holmgren z kolei ma do dystozycji jednego z najlepszych PG w lidze co mu procentuje.
  • Odpowiedz
Aaron Gordon pogryziony przez psy. Pogryziona twarz i prawa ręka (rzucająca). Potrzeba 21 szwów. Puszek tylko się tak bawił.
#nba
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach