Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Witam wszystkich cieplusio i zapraszam was do radia Top80 na super ♪ lat 80 Top80 http://radiotuna.com/s/55848
#muza http://top80.pl/page-p7.html (ʘ‿ʘ)
#muza http://top80.pl/page-p7.html (ʘ‿ʘ)
7
Dżem - Do przodu

Dżem - Do przodu I. Złamałem kilka serc eCGC Wylałem morze łez
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Mario_Puzon: gratuluje, a teraz usun konto
- 32
co sie ze mno dzieje, słucham muzy z tv ;< #muza
- 1
@sheilacooper: Przecież jest tyle dobrych audycji online, do wyboru do koloru. Nawet takie http://www.open.fm się nada
@sheilacooper: Welcome to 1994
- 2
Andreas Bourani - Auf uns
http://youtu.be/k9EYjn5f_nE
#muzyka #niemcy #mundial #muza
NieOFICJALNY niemiecki hymn mistrzostw swiata w pilce nożnej 2014 .."auf uns" "za nas" w sensie jak przy toascie.
http://youtu.be/k9EYjn5f_nE
#muzyka #niemcy #mundial #muza
NieOFICJALNY niemiecki hymn mistrzostw swiata w pilce nożnej 2014 .."auf uns" "za nas" w sensie jak przy toascie.
konto usunięte via Android
- 1

konto usunięte via Android
- 2
Macie Miraski ;) Godzinka naprawdę dobrych brzmień. Dobry sprzęt i ciarki są ;)
#muzyka
#muza
#muzykafilmowa
#muzyka
#muza
#muzykafilmowa


#muza #wixa #chillin #parovstelar
Na dobry poczatek dnia, idziemy pic dalej !
https://www.youtube.com/watch?v=hhyqz23neCY
Na dobry poczatek dnia, idziemy pic dalej !
https://www.youtube.com/watch?v=hhyqz23neCY
1) Mireczki, podrzucicie w tym wpisie kawałki, które idealnie nadają się na imprezę ala domówka i grill? Wiecie, takie uniwersalne, które przypadną do gustu ludziom z różnych środowisk/klimatów. :P
2) Czy te gotowe mięsko na grilla z Biedry nadaje się do jedzenia?
#impreza #muza #90s #00s #grill #biedronka #pytanie
2) Czy te gotowe mięsko na grilla z Biedry nadaje się do jedzenia?
#impreza #muza #90s #00s #grill #biedronka #pytanie
@seth_pl: nie bierz nigdy gotowego mięsa. Przyprawami ukrywają smak, świeżość. Może to być mięso ze zwrotów (sklep zwraca jak się nie sprzedaje, oni preparują i ponownie wysyłają). Zajebiste są kaszanki z biedronki, kiełbasy na grilla trochę drogie - ale z sokołowa najlepsze i najmniej tłuszczu. Kup karkówę , sam zamarynuj, kurczaki czy co tam chcesz. Ściągnij soundtrack z serialu Misfits, na zatoce widnieje pod nazwą z sezonem 1 i 2

- 0
@seth_pl: Hehe, no dobra dobra to teraz trzy:

- 2
konto usunięte via Android
- 1
- 1
TŁOOOSTY REMIGZ #muza
















ktoś się orientuje czy w kinie muza idzie kupić jakiś popcorn, nachosy czy coś podobnego?
jeśli tak to jak to cenowo może wyglądać?
@tr00ci0: DO MAKDONALDA SE IDŹ TY CHORY P-----E ( ͡° ͜ʖ ͡°)