zupa serowa, frytki i burger xD to ma z 1500 kcal na jedno posiedzenie a pewnie jeszcze cos na kolacyjke wjezdza, przepije energolem, sniadanko itd #mocnyvlog
@peoplearestrange: Raczej inny ale nagrywanie jedzenie na mieście to przeażnie koło 12-13 w przerwie lunchowej Kaszanki. Gdzie tu do wieczora. ( ͡°͜ʖ͡°)
@viollu: w zasadzie jak zainstaluje aplikację (która ma szpiega) to już pozamiatane i VPN mu nic nie da, bo co najwyżej prześle te dane po VPNie zamiast od razu po publicznym internecie.
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: on sobie wymyślił, że Szafa to jego "FUNFEL". Jego funfel nie dostał tak samo biletów i przelotu na jakieś targi chyba w 2020, więc Endrju wyprodukował oburzony gniota. Jeszcze wysyłał do niego paczkę reklamującą nachalnie swój kanał z jakimiś dewocjonaliami, co nawet Kasandra wyszydziła, podobnie jak Szafa to zlał ukrytym śmiechem. Pewnie gdzieś link będzie na tagu.
19 grudnia 2022, - Przyszła paczka do Cytryny (psa) - Mikołaj nie robi w detalu, jest żarcie minimum do marca - Przyjechała niesponsorowane odśnieżarka na BATERIE - Oczywiście na TESTY, musi przetestować, ale się poświęca dla nas - Pies woli siedzieć na mrozie niż u balona - Dostał jakieś dildo w pudełku albo co - A jednak nie, to kubek termiczny, dwa in łan - Zaraz odpakowywuje tom kosiare - Zdecydował się
Całkiem zabawny był ten wywód Chomiczura, przez pierwszą część chwali za wykonanie, gadżety, niskie zużycie energii, przyjemność z jazdy, oszczędności, szkaluje ekspertów z komentarzy co im diesel pali 5l/100km, bo to niemożliwe. A na koniec podsumowuje, że Tesla w zasadzie git, o ile mieszkasz w domu (najlepiej z fotowoltaiką), jeździsz głównie wokół komina i parę razy w roku okazjonalne, zaplanowane trasy xD
Zupełnie jakby scenariusz ułożył jakiś reżyser z otyłością, który potrzebuje
Idą roztopy. Ważne pytanie to czy odśnieżarka jeszcze przed świętami trafi na wyznaczone miejsce na strychu? Oczywiście po CAŁKOWICIE OBIEKTYWNEJ I PRZEZ NIKOGO, POWTARZAM NIKOGO, NIESPONSOROWANEJ RECENZJI NA TESTSCHABIE.
Według Chomiczura jazdę Tesla trzeba porównywać z jazdą autem spalinowym podobnej klasy jeśli chodzi o koszty, bo jak wiadomo podczas jazdy na trasie najważniejsze jest przyśpieszenie oraz 500 koni pod maską. Tylko kurnia większości w Polsce nie stać nawet na auto spalinowe z salonu, oni sami gównianego Liścia (nawet ten jest poza cenowym zasięgiem) by nawet na trasie nie tknęli palcem, a auto za 200 koła i auto za 8 koła zasięg
@darth_invader: no Chomiczur mówił, że oni tam jechali się pobawić tym autem, czyli te 140km/h w tunelu to była ta zabawa ( ͡°͜ʖ͡°) podsumowując jego wypowiedź to póki co Tesla w Skandynawii jest ok, a w Polsce tylko jak masz fotowoltaikę i jeździsz do pobliskiego miasta na granderka.
@darth_invader: marcinka nawet nie było stać utrzymać swoją poprzednią bmw mimo że już ją kupił to jednak po akcji z łysą musiał się jej pozbyć, potem prius z włoch z cofanym przebiegiem poniżej 20k, liść bo dopłaty + koledzy se kupili EV i on też musi
co do tesli to zagadka bo marcinek ukrył chronologie czasową jej kupna, zamówienia, czekania, zero podniecania się, nic mu sie nawet nie wymskło, nie robił
18 grudnia 2022, UWAGA, kurnia długie - Dojechali do Niemiec i znikło ograniczenie prędkości - Zalecane jest 130km/h, ale jest wyścig słoni - On tylko wchodzi w superczardżery - 250 z chłodzonym kablem, tak się zyje w NRFie - Pada deszcz i nie ma prosto, żeby wrócić do domu - Kolejna ładowarka u Niemca (dawno nie pokazywał) - Zamknął mu się samochód,
@darth_invader akurat na polskich stacjach paliwo wszędzie jest to samo, bo z Orlenu, w ogóle cały ten film można odebrać jako atak na właścicieli spalinowek
Dzandza Radzandza. #!$%@? jak w kieleckim na dworcu, trzeba użyć oskarżającej substancji o właściwościach rozgrzewających. Z dystansem Druszlaki niech Jagermajster w niedzielę będzie z wami
Klon Marcinka pojechał z Wrocławia do Kielc zaznać niesamowitej przyjemności z konsumpcji zestawu obiadowego w przybytku znanym nam jako Johny Burg. Po tych jakże niesamowitych doznaniach kubków smakowych wrócił pełen euforii i satysfakcji do swojego miasta.
#mocnyvlog