"Rekomendacja, rekomendacja, taki film Tokio Vice, w klimacie Miami Vice, tylko w dzisiejszych czasach"

1) serial
2) zero jakiegokolwiek (poza nazwą) związku z Miami Vice
3) nie w czasach dzisiejszych, tylko pod koniec XX wieku

eh
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś wie co się dzieje z najlepszym przyjacielem Pontona Przemysławem ? Jakiś durszlak pisał ze siedzi w chińskim więzieniu, ustalmy to wspólnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mocnyvlog
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziwie się Marcinek jako mega fan elektryków jeszcze nie zakupił kosiarki akumulatorowej tylko się męczy z spalinówka XD
#mocnyvlog
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@viollu: No to już w ogóle spalinowka żeby użyć raz w roku na tym małym trawniczku to nie jest przesada ? Z dystansem , Z dystansem....
  • Odpowiedz
Fajny motorek No fajny a podgrzewane rączki? Bo ja jak skuterkiem 20 na godzinę w lecie jeździłem to lipa straszna zimno w ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mocnyvlog
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przed chwilą o tym mówiłem cytryna, no naprawdę? naprawdę? tak? in de frond of mi? gdzie masz burgera? kosiarka go zeżre


grubasie nie kosiarka tylko ty go zeżresz

#mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cytryna to pewno jedyny spacer jaki doświadcza to z ze swoim Panem wokół garażu a bebzun jeszcze narzeka że potem musi po niej sprzątać bo piękny trawniczek zabrudziła eh
#mocnyvlog
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co do Przema...
Padły hasła, że Przemo w areszcie a nie w Chinach.
Mi się wydaje, że gdyby Przemo był naprawdę w chinach, to by Marcinek machnął z nim jakiegoś lajwa, żeby się pomądrzyć czy jest tak samo jak było kiedyś i czy się dużo zmieniło. Okiem fachowca byłby odcinek
#mocnyvlog
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inni kupują samochody żeby się dowartościować ale nie Marcinek, Marcinek kupuje samochody bo kocha Elona.
#mocnyvlog
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fadfafl55: Taka prawda. To jest to samo co applowcy androidowcy audio voodoo itp kościół Elona wizjoner auto na baterie loty w kosmos normalnie będziemy latać za kilka lat każdy sobie kupi bilet jak na autobus o ile nie będzie stał w korku w tunelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Narzekanie na gościa spod budki z piwem, a Marcinek różni się od takich osób jedynie hajsem na koncie i strychem pełnym gadżetów. Niestety.
#mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach