@cr_7: Mniej ulańca, napojów gazowanych, kawy, alkoholu, pikantności. A tak doraźnie to neutralizatory kwasu, czyli wszystkie Rennie, Alugastriny itp. A skuteczniej - blokery wydzielania kwasu, czyli wszystkie "prazole" np Neoprazol, Polprazol, Agastin. Jak to nie pomoże, to do lekarza na gastroskopię. Sprawdź czy nie masz Helicobacter Pylori, a potem również nietolerancji laktozy, glukozy czy węglowodanów. Uwaga - na początek testów zrób test na tzw SIBO. Niewiele osób o tym wie, a