Mirki mam już swojego redmi3 od 4 miesięcy i dzisiaj zauwazylem z nim 2 problemy:
1. Telefon bardzo długo łapię fixa(koło 10min). Zaraz po zakupie telefonu lapalo do 10s.
2. Kolejna kwestia to to, że kiedy wjade na jakieś wypizdowie, gdzie nie ma zasięgu sieci to nie wraca później, mimo dojazdu do mojej miejscowości, gdzie mam full zasieg, normalnie jakby karty nie wykrywalo. Dopiero restart telefonu pomaga.
Wiecie może jak rozwiązać te
1. Telefon bardzo długo łapię fixa(koło 10min). Zaraz po zakupie telefonu lapalo do 10s.
2. Kolejna kwestia to to, że kiedy wjade na jakieś wypizdowie, gdzie nie ma zasięgu sieci to nie wraca później, mimo dojazdu do mojej miejscowości, gdzie mam full zasieg, normalnie jakby karty nie wykrywalo. Dopiero restart telefonu pomaga.
Wiecie może jak rozwiązać te























Hej, nie wyswietla mi sie ikona wifi, mimo ze jestem polaczony. Dual sim - note 3 pro, rom global dev.
Jest to gdzies do ustawienia?