#miui
Przy włączeniu sms lub kontaktów wyskakuje mi okienko z wpisaniem hasła obrazkowego jak to wyłączyć ? Bo mnie denerwuj
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #xiaomi #miui może nawet trochę #android. Mam problem z wiadomościami graficznymi w SMS. Na iPhonie nie miałem tego problemu, bo gdy dostawałem jakieś zdjęcie smsem to wyświetlało się od razu, teraz mam Redmi 3 Pro i jak dostaję smsa ze zdjęciem to jest coś takiego:

Rozmiar wiadomości: 29KB

Traci ważność: 7lipca


Zanim się wyświetli muszę ją pobrać, ale wtedy też nie zawsze się
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanko do użytkowników #xiaomi ... Skype po zrobieniu zdjęcia tworzy folder Pictures, ja mam go domyślnie na "hidden", zrobiłem fotkę, a potem chciałem ją zapisać w innym folderze, lecz kliknąłem na niej "add to hidden album" ... gdzie znajdę fotki, które są podwójnie ukryte xD? Wyświetlanie ukrytych folderów mam włączone...

#miui
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
#miuipolska #miui potrzebuje dostęp do roota, żeby poblokować reklamy adaway'em, więc zainstalowałem supersu i po tej operacji restart, uruchomiłem adaway - dałem dostęp do powłoki? przez supersu i nie wiem teraz czy naprawdę mam dostęp do roota, ponieważ nadal mam reklamy, więc coś nie tak zrobiłem? o czymś zapomniałem?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hyhy: wejdź w appkę Security → Permissions → Root Access (albo coś podobnego, teraz niestety nie mogę dokładnie powiedzieć, ale będziesz wiedział o co chodzi) → kliknij na SuperSu, wyskoczy ci kilka powiadomień czy aby na pewno chcesz dać tej aplikacji roota. Dajesz na wszystkie tak, potem supersu ma roota.
Jeśli w tej apce nie będzie nic o dostępie do roota, to oznacza że go nie masz i musisz wgrać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kavelach Panel sterowania, menedżer uprawnień i w aplikacjach nie ma w ogóle na liście supersu (a przecież dogrywałem go przez twrp)
  • Odpowiedz
@danio_96: Drogi dolar to i ceny troszkę pospadały. Ja kupiłem w zeszłym tygodniu przed Brexitem RN3Pro z EU, nie dostaniesz VATu na 100%, więc warto. W dodatku jest Global wgrany, więc nic tylko korzystać.
  • Odpowiedz
Mireczki mam redmi note 2 i miui 8 Polska.
Dlaczego gdy ktos mi wysle zdjęcie w aplikacji messenger to nie wyświetlają mi się w aplikacji Galeria tylko muszę szukać przez menager plików gdzie się zapisały ?
Gdzie zapisują się zdjęcia ukryte na telefonie ? jaki folder ?
#redminote2 #miui #miuipolska
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki, mam MI5 wersje 3/32 z zainstalowanym miuipolska 6.5.26 poprzez tutorial (z użyciem miflash), który jest na ich stronie. Chciałbym zrobić aktualizację do Miui8 i zrobić od razu roota, ale nie mam jeszcze obczajonego dobrze twrp. Czy mógłby ktoś podesłać link do dobrego tutoriala, z którego korzystał i udało mu się wgrać root na MI5? Znalazłem tylko tutorial do Redmi3 ale wydaje mi się, że niekoniecznie może on być dobry do
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mddx: możesz, po prostu trochę dziwnych niespodzianek się pojawia - jakieś losowe wysypywanie się aplikacji, czasem potrzeba zrestartowania telefonu bo coś nie działa, takie tam. Ale ogólnie - jest w miarę stabilnie.
  • Odpowiedz
Mam #xiaomi z #miui 7 global stable. Czy jak przejdę teraz na global dev to dostanę automatyczna aktualizację OTA gdy wyjdzie MIUI 8 global dev? Bo z tego co sie zdarzylem zoirentowac to miuipolska i xiaomi.eu nie aktualizują sie same
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darkroman: global stable, global dev, china stable i china dev mają aktualizację OTA. Więc jeśli zaktualizujesz global do wersji dev, to będziesz dostawać OTA do kolejnych wersji dev.
  • Odpowiedz
Czy Wy też tak macie, że podczas rozmowy na zablokowanym ekranie, jeśli szybko chcecie zmienić głośność w słuchawce, to nagle odpala się aparat i chce robić zdjęcia? Nie tylko na telefonie Xiaomi się dzieją takie cuda. Na huaweiach też. Co najlepsze na Miui mam to odkąd przeszedłem na Miui 8. Wtf?

#miui #android #xiaomi
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zepsuł mi się dotyk w samsung Galaxy S4 i czas przyszedł na nowy telefo, niecierpie wydawać 1600 za telefon.. więc chciałbym coś w stylu Xiaomi Mi4c lub s pytanie: MIUI Polska czy China? w china jest normalnie angielski? który soft polecacie?

#miui #xiaomi
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ShpxLbh: jak 1300 to poszukaj może dasz radę kupić Mi5, jak bedzie jakaś promocja czy kupony.
Jak taniej to mi4c (mi4s ma tylko inną obudowę i czytnik lini papilarnych, te same bebechy)
ewentualnie redmi note 3 pro jak chcesz coś większego (5,5 cala)
  • Odpowiedz
Murki, szybkie pytanie do tych co mają już miui 8 na pokładzie. U mojej dziewczyny w #redminote2 jest miui polska z 26 listopada. Czy instalując jej teraz miui 8 od xiaomi.eu muszę robić full wipe ? Na stronie xiaomi.eu jest napisane, że nie trzeba ale nie wiem jak wygląda sprawa z romem od miuipolska, a baaaardzo nie chce robić full wipe #miui #xiaomi #miuipolska
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam Redmi 3 Pro i chciałbym wgrać do niego ROM z Miui Polska. Niestety, nie ma tam wersji RM3Pro, dlatego też próbował ktoś wgrywać ten do Redmi 3? Z tego co wiem często występuje problem z czytnikiem linii papilarnych czy gubieniem zasięgu, dlatego też nie wiem czy ryzykować, a chciałbym mieć wszystko po Polsku w swoim RM3 Pro. #xiaomi #miui #miuipolska
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#miui
Ohoho co ja mam za problem xd Na Lumi miałem dlugą listę blokowanych numerów itd. Niestety nie umiem sobie tego przenieść na szybkości, ale już zdążyłem z 4 numery zablokować. Co zrobić by np w sms mi ich nie pokazywało? Bo na razie mam osobną sekcję blokowane sms xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Da się jakoś w #miui zresetować wskazania, które pokazują zużycie baterii przez aplikację i urządzenie? Bo są złamane. Np WiFi pokazuje 50% a od ładowania nie było włączone
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest z tą aktulizacją do #miui 8 dla #redmi3. Trzeba się bawić odblokowywanie itd? Poprzez zwykłą aktualizacje systemu nie będzie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy!

#miui #mi5

Ekosystem #miui jest dla mnie nowością. Powiedzcie gdzie szukać najnowszego stabilnego romu, bo źródeł wiele, ale wyłuskać coś sensownego ciężko.

Jest coś nowszego od 7.2.13.0 i czy warto to instalować?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach