@Zeronader:

ale 5 osób na serwerze, a on laguje i komunikat "Game server not respond" w momencie jak mam 8 mobków na sobie.


#midziala. Coś na Twoim łączu musiało się sypnąć, bo serwer stoi i nie widać żadnych problemów w łączu. Nie hejtuj bezpodstawnie. :)
  • Odpowiedz
bo na #dominando mi nikt nie odpisuje ale to chyba dlatego że z 7 obserwujących ponad połowa ma mnie na #czarnolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°) także ponawiam tu swoje pytanie gdzie bocić 120 druidem w sumie to już ze 130 bot wbił ale miejscówka słaba koło 2.5kk expa
  • Odpowiedz
Gunzodus zresetowany ;) zabawa zaczyna sie od nowa, 1200 osob online w tym momencie. Nie musze przypominac ze wjezdzamy? Robic konta, zaraz gildie zmontujemy do itemkow jak wszyscy beda. TS: mynl.pl kanał znacie hasło walic na pmce. W grze "Kitz". Wjezdzamy w Szwedów? ;) ventrix/vomar juz 120+ wiec bedzie bite! Wszyscy chetni nowi tez mile widziani super atmosferka zapraszamy ;>>

Wołam:
@zaguus @makundra @tfor @olgierd420 @lajz @
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślę, że ots właściwie padł, ponieważ znalazło się parę graczy, którzy nie mogli pogodzić się z brakiem chęci na naukę czy pracę i czas poświęcali biciu levela w celu uzyskania przewagi nad innymi. Następnie czyszczenia wszystkich nieswoich z listy graczy online. Nie zostało wprowadzone PVP za zgodą obu gildi i takie słabe jednostki psychicznie jak ja, które darowały sobie kolejne ponowne wbicie levela opuściły ten serwer na wieki. Jeszcze te nadzieje, że
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@olgierd420: ta żeby tylko połowa, kto normalny tam zacznie grać bez bota skoro inni bocą bez konsekwencji. Skoro bocą do wbijania lvli to pewno też używają autoheala antyparala inny syf. Więc jaki jest sens grania na takim serwerze?
  • Odpowiedz
@karpadoor: nie bądź taki agresywny w internecie. Nie ma powodu. Ja też się cieszę, że ubywa użytkowników, którzy nie powinni mieć dostępu do internetu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lajz: Rzecz w tym, że to nie jeden raz ;) Raki dają radę albo w 6 na 1, albo na -100lvle. Obecnie nawet nie dają rady dojść do mnie, nie mówiąc o biciu.
  • Odpowiedz
@Lajz: Nie wiem, do czego się tutaj odnosisz i czemu mnie atakujesz. Mnie śmieszy sytuacja, gdy wpada po mnie 4-5 typów i padają, a ja ich nawet nie uderzyłem.
  • Odpowiedz
Pamiętam jeszcze jak mufi z olgierdem jak te debile wykupili cały market ( ͡° ʖ̯ ͡°) ekonomia serwera rest in pepperoni #mirkots
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach