#mirkots - coraz więcej osób pisze do mnie z pytaniem co z mirko. Wyjaśniam wiec: tak jak ogłaszalem miesiąc temu, ja robię przerwę od kucowania nad mirkotsem do końca matur. Problem wystąpił następujący: na maturze z infy były błędy, efektem tego jest powtarzanie egzaminu 13 czerwca. Do tego dnia nie mam siły ani nie chce zajmować sie serwerem i jego rozbudowa, chce zebrać siły i jeszcze troche sie pouczyć i
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie skompilowałem OTClient'a, alternatywnego klienta Tibii na Androida.
Jest to wersja unstable, i nie da się logować (podobno jest to randomowe, i chyba Szybol7 fixnął to w swojej kompilacji, więc możecie też jego apk przetestować), ale może kogoś zmotywuję do pracy nad nim.
Download (.apk i content):
http://www.kouki-shichirou.pl/index.php/posts/otclient-alternative-tibia-apk-download
Tutorial dla własnej kompilacji:
https://github.com/edubart/otclient/wiki/Compiling-for-Android
#tibia #tibiazwykopem #mirkots
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WolfSky: Ja to aktualnie tylko skompilowałem followując tutorial, jest to po prostu alternatywny klient tibii, ale można go rozwinąć do tego stopnia, że byłby całkiem grywalny na telefonie, jednocześnie musiałbym nauczyć się lepiej programować.
I tak, na ssie widzisz że bardzo prosto wpisuje się i ip, i port.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://www.youtube.com/watch?v=EevWCDSDDRk
Wrzucam filmik z wojny na Furorze Vis vs Dusk i wołam wariatów: dawac na gunzo podbijac, juz gra kilka osob, shared dziala jak wczesniej na mirko wiec jedziemy z koxem, 6 duzych gildi sie bije w tym Fokny, Dada itd i wszyscy tylko czekaja na nas, w jeden dzien 200 level i jedziemy z koxem, eventy sa (teraz nowe team battle z arenami <3), wiecej ludzi niz na poprzedniej edycji to
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

12:40 2 graczy zalogowanych.
12:40 Ratownik Mirek [171 ED], Elite Druid [8 ED].

Elite Druid - rdzeń otsa...

#mirkots
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mirkots

Ostatnio zauważyłem na tym tagu, że nie ważne jaką krytyte się rzuci na serwer, nawet nie jakąś złośliwą to od razu ruszają do boju rycerze #mirkots i zaczynają ubliżyć temu komuś. A potem świętują zwycięstwa nad zbanowanymi ( w zasadzie prawie zawsze słusznie ).
Nicków nie ma co chyba wymieniać, bo i pod tym wpisem się pewnie odezwą kręcąc gownoburze, a potem wmawiając że to ja zacząłem.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ekipe z którą się tu grało


@szpecek: Zostałeś w------y z ekipy, z którą grałeś, bo okazałeś się złodziejem. Zwyzywałem cie bo uważam cię za podczłowieka i co tydzień trzeba prowdzić z tobą takie rozmowy, gdzie nie potrafisz określić o co ci tak naprawdę chodzi tylko trolujesz i masz jakiś odobisty problem do mnie ( tu masz link bo pewnie nie ograniasz szukania starszych postów: link )


@Zeronader:
  • Odpowiedz