Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 34
@Shentang juz mi się odechciało :p nie mniej milej gry wszystkim :)
- 0
@LajtOdZeraDoMilionera: żarty na bok, widzimy się 21:30 na ts
Marahin tutaj. Żadne itemki ktore maja statystyki / dają wyraźna przewagę nad innymi graczami nie maja szans na znalezienie sie w sklepie. #mirkots
KOPAĆ,KOPAĆ,KOPAĆ !!! #mirkots
Chciałem tylko podkreślić że gildia Reborn zajmuje swoje prywatne expowiska od jutra 21.30 aż do odwołania.
#mirkots
#mirkots
źródło: comment_TWRQ5dMCPwy1ZaLHUtinq3rDqaT3VMhW.jpg
Pobierz@Smieszek_poza_kontola: zająć to ty możesz co najwyżej temple
- 0
@Smieszek_poza_kontola: dream team
- 2
Ankieta na zlecenie administracji #mirkots finansowana ze środków unijnych (Shentanga)
Jaką profesją zamierzasz grać po restarcie?
- Knight 25.9% (14)
- Paladin 31.5% (17)
- Sorcerer 24.1% (13)
- Druid 18.5% (10)
- 5
I ja tylko przypomnę co niektórym, że loot będzie x1, żeby potem nie płakali, że nie mogą z sd expić cały czas. Chcesz być w topce lvl i bez hajsu? Bierz sorka, ale potem nie narzekaj. Knight dlatego ma kasę, bo wolniej expi.
#mirkots
#mirkots
#mirkots czekam!
źródło: comment_EBCAQtXvLA8b0hAvvEBSGGe2AhWSYJuF.jpg
PobierzMirki z pod tagu wykopujcie :)
http://www.wykop.pl/link/3396265/mirkots-pl-powraca-w-wielkim-stylu/
#mirkots
http://www.wykop.pl/link/3396265/mirkots-pl-powraca-w-wielkim-stylu/
#mirkots
- 2
#mirkots murahen wrzuc klient na linuksa i link na github i takie tam
- 8
Hej Mirku chcesz pomóc ? a nie miałeś czasu na ts'a lub gita? nie jesteś programistą, jesteś nieśmiały, z jakiegoś powodu miałeś chęci ale nie pomogłeś...
TO JEST TWÓJ CZAS!!!
wykop nasze znalezisko, pomóż sprawić by serwer tego otsa zapłonął z liczby użytkowników!!!
http://www.wykop.pl/link/3396265/mirkots-pl-powraca-w-wielkim-stylu/
TO JEST TWÓJ CZAS!!!
wykop nasze znalezisko, pomóż sprawić by serwer tego otsa zapłonął z liczby użytkowników!!!
http://www.wykop.pl/link/3396265/mirkots-pl-powraca-w-wielkim-stylu/
455
MirkOTS.pl powraca w wielkim stylu!

Już w środę (12.10.16) o godzinie 21:30 rusza kolejna, znacznie wspanialsza odsłona największego wykopowego serwera gry Tibia. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!
z- 153
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#screenymirkots #mirkots
klasycznie + gratisy
gratis 1 - "Wielka Depresja Rebornowa"
gratis 2 - 3 rano, pg drakeny, cos pieknego
klasycznie + gratisy
gratis 1 - "Wielka Depresja Rebornowa"
gratis 2 - 3 rano, pg drakeny, cos pieknego
źródło: comment_pJFjO61HDWFKXlcZSijLI1Sa7UMztzWL.jpg
Pobierz#mirkots
Czy ktoś ma jakieś zastrzeżenia, powody dla których ten system nie powinien być wprowadzany? (Taski)
https://git.3lab.re/mirkots/mirkots-engine/issues/118
Czy ktoś ma jakieś zastrzeżenia, powody dla których ten system nie powinien być wprowadzany? (Taski)
https://git.3lab.re/mirkots/mirkots-engine/issues/118
- 0
@Romantyczny_Roman:
zgadzam się, ale podobne zdanie jak
ciekawy pomysł, kwestia tylko jakie moby będą brane pod uwage, ze wzgledu na to ze magiczne profesje moga czasem z obszarówek rozwalać więcej i moga miec przewage nad palem/najtem, ale mimo wszystko jestem za
jeśli byłaby możliwośc jeszcze tego przetestowania było by pięknie
zgadzam się, ale podobne zdanie jak
ciekawy pomysł, kwestia tylko jakie moby będą brane pod uwage, ze wzgledu na to ze magiczne profesje moga czasem z obszarówek rozwalać więcej i moga miec przewage nad palem/najtem, ale mimo wszystko jestem za
jeśli byłaby możliwośc jeszcze tego przetestowania było by pięknie
- 1
@mattpoz: Spokojnie systemem balansu poszczególnych tasków mogę się zając bazując na takich testach:
Palek , 120 lvl , 2 hity gfb , 1320 mobów na godzine
Knight 15 lvl, wolno z lapy, 350 mobów na godzine, 110 k exp/h
Knight 205 lvl , szybko z lapy , 1026 mobów na godzine, 205 exp/h
Maxymlanie około 1500 mobów na godzine(nie
Będzie zwiększony exp w sms shopie? #mirkots
- 0
@Mysliwy_: no wlasnie, a pozniej taki gluchy telefon leci :D ja nawiazalem do tego ze "dodatkowy exp" to po prostu refill staminy na innych ots, nic wiecej :D
@karpadoor: dorzucam pomysł wprowadzenia przelicznika x0 expa od 30 poziomu, żeby wszyscy byli równi i nie czuli się gorsi. Ponadto sugeruję wrzucenie co 10 pól 1sqm PZ, żeby zawsze była możliwość wylogowania się z niebezpiecznej sytuacji.
@karpadoor: no dokładnie, razem z tym wprowadzić trzeba nieśmiertelność, żeby ludzie nie umierali i nie denerwowali się, bo przestaną grać
dobrym pomysłem jest również uniemożliwienie poruszania się, bo ktoś może się zgubić i przestać grać
usunąłbym też warstwę wizualną, żeby ktoś nie czuł się gorszy posiadając słabszy outfit od kogoś innego
myślę, że zostawienie samego czatu to bardzo dobre wyjście, nikt nie będzie bał się śmierci od PK, gra będzie
dobrym pomysłem jest również uniemożliwienie poruszania się, bo ktoś może się zgubić i przestać grać
usunąłbym też warstwę wizualną, żeby ktoś nie czuł się gorszy posiadając słabszy outfit od kogoś innego
myślę, że zostawienie samego czatu to bardzo dobre wyjście, nikt nie będzie bał się śmierci od PK, gra będzie
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 2
- 0
A jak zatytułowany jest list na emaila dot. rejestracji na mirkotsie
@maciek931: wał na me@marahin.pl ze wszystkimi danymi które pamiętasz.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich casuali, którzy będą na wiecznym waste i nigdy nie wbiją normalnego lvla XD
#mirkots
#mirkots
- 2
@programistalvlhard: to nie jest stara tibia, gdzie 100 lvl to był high a 20 przy expie na rl wbijało się tydzień...
Aktualne ustawienia test serwera są takie jakie będą w ostatecznej decyzji. Możesz potestować i sam się przekonać, że tragedii nie ma.
Aktualne ustawienia test serwera są takie jakie będą w ostatecznej decyzji. Możesz potestować i sam się przekonać, że tragedii nie ma.
@programistalvlhard: jesli nie chcesz grac to nikt Ci na to nic nie poradzi :)
#mirkots nie da się nic zrobić z ilością fragów? Ludzie, to ma być zabawa, nikt przecież nie będzie płakał jak padnie.
- 1
@PortalZeSmiesznymiObrazkami juz bez przesady, naprawdę stary, pomysły tej waszej gildii bordo wcale nie są takie fajne :P
- 1
@PortalZeSmiesznymiObrazkami to będziesz mi codziennie dokupował bo inaczej będę przeszkadzał tobie i twoim kumplom w huntach na dwarfach















#mirkots
@PiesLat2230