@endriu92: Nie da się stworzyć dobrego serwera dla mirków, bo mirko już samo w sobie jest zbiorem dziwnych ludzi, a tibia zagęszcza tę nienormalność jeszcze bardziej. Dodatkowo na początku zawsze będzie grało dużo osób, bo ciekawość itd. ale na dłuższą metę nikt nie będzie poświęcał wolnego czasu na tibię.
  • Odpowiedz
#mirkots

20:46 39 graczy zalogowanych.

Wbijajcie, bijemy rekordy ostatnich tygodni, cebulahar przywrócił wiarę w mirkotsa ( ͡° ͜ʖ
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marahin: mi też konta nikt nie usunął a rzuciłem ten serwer w p---u, w połowie z powodów osobistych w połowie ze względów na z-----ą administracje. wiedziałem, że ten serwer długo nie pociągnie i jak ktoś Ci to mówił to go wyśmiewałeś i wklejałeś screeny z rekordu graczy. Dzisiaj już taki mądry nie jesteś, wklej screena, jak 10 osób online z czego 8 w depo siedzi.
  • Odpowiedz
#mirkots #dominando #tibia #tibiazwykopem
Cześć słodziaki, tibijskie wariaty. Zrobiliśmy dominando na gunzo, w dwa tygodnie zrobiliśmy tam lepszą sieczkę niż ci pożal się boże szwedzi w trzy miesiące.
Aktualnie przechodzimy na http://fortera-global.net/index.php?subtopic=latestnews
Myślicie sobie pewnie czemu znowu mielibyśmy iść na inny serwer. To bardzo proste, jest teraz 16:55 i jest 1800 osób online. A wieczorami ponad 2 tysiące. Na jednym serwerze. Będzie sieka i r--------l.
MagikAntonio - #mirkots #dominando #tibia #tibiazwykopem 
Cześć słodziaki, tibijskie...

źródło: comment_KIz9HyN5t4cVnwVIhJwMyHHxbqB67vTc.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrFen: my próbujemy zredukować ilośc graczy wdrażając nowe zadania, dodatki do rozgrywki i jebitna mapę robiona przez kilkanaście osób? xD
  • Odpowiedz
@kot_jarka: pamiętam że równy miesiąc temu ktoś się wlogował jej na konto tylko po to żeby opłacić chatkę, więc myślę, że z jakiegoś powodu mogło jej mocno zależeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lluciano: według administracji #mirkots to RPG, wedłuch niektórych graczy którzy tu już na szczęście nie grają to serwer war/PVP na którym trzeba sie n---------ć albo jesteś bezużyteczną kupą gówna.

Ale już nie graja, więc możesz wbijać jak chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lluciano: Niewiele jest fajnych serwerów, bo albo biega masa botów albo masz itemy i kase w sklepie za pieniądze. Wystarczy ignorować upierdliwych graczy. Probójemy namówić administrację żeby nie była taka zarozumiała i bardziej ludzka ale strasznie oporowo to idzie, chwilowo zaczęli obrażać graczy i namawiać ich do usunięcia kont.
@Shentang: część jeszcze gra, zabić wszystko co się rusza i wyszło z depo
  • Odpowiedz
#mirkots Jak można przepisać domek swojej drugiej postaci? O ile można. Dzięki za podpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie od dawna wiemy że administracja ma tyle roboty, że ciężko cokolwiek zrobić ze zbugowanymi drzwiami, obiecanymi eventami, czystość dp ponad wszystko - szanujemy jak najbardziej .....
ale zglaszalem jednego buga już na początku servera i dalej nikt nic z tym nie zrobił !
przyszła wiosna, ciepło się zrobiło, każdy ma ochotę na zimne napoje i lody..wlasnie, lody...
Biedronka oferuje w swojej ofercie lody, a ni chu ja nie można ich kupić
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kitz: tak tak tak nie kto inny jak DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMINANDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Odpowiedz