Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Jeśli ktoś chciałby przeczytać moją #recenzja #thewolfamongus to zapraszam ;)
Zawołam też #mirkoligaps3, bo... gra jest na PS3 ;P
http://www.ppe.pl/recenzje-1206-wilk_posrod_nas.html
Zawołam też #mirkoligaps3, bo... gra jest na PS3 ;P
http://www.ppe.pl/recenzje-1206-wilk_posrod_nas.html
- 1
@koszmareq69: no 8.5 gdyby nie techniczne kłopoty, które doprowadzały mnie do pasji ;P Odjąłem z bólem jeden punkt.
@Zioman: Świetna, świetna gra - moja ulubiona od Telltale (na drugim miejscu jest mocno niedoceniany "powrót do Przyszłości"). Zwiech na szczęście nie doświadczyłem - irytowały mnie tylko lekkie chrupnięcia przy zapisywaniu. Ale klimat i grafika... Wow.
- 2
- 2
Mirki z #mirkoligaps3, możemy pogratulować @Matyson - przez ostatnie 100 dni zdobywał trofea!
źródło: comment_AtK9T0Vy3JYWx6L6jxMQxT643YlnvICi.jpg
Pobierz- 3
- 1
@Zioman: @Nizki: Wbijałem zasadniczo po jednej łatwej trofce dziennie, co zajmowało mi od 1 do max 15 minut :P Chciałem sobie zrobić ładny rekord, dzisiaj już nic nie wbijam :) W sumie to męczące trochę, nieraz przychodziłem zmęczony po pracy i miałem w głowie: "kurde, jeszcze trzeba jakieś cholerne trofeum wbić" xD Dobrze, że w Plusie było Lego i Battle Royale na Vitę xD
- 1
@Liquid_Snake: @Paputka: likłidsnejk8320destiny<3
@Liquid_Snake: haha :D tez sie brechtam D
- 1
#psvita #mirkoligaps3
Jak u was z sygnałem Wifi w vicie? Mam stosunkowo blisko repeater sygnału, laptop który leży obok ma zawsze bardzo dobry sygnał a na Vicie mi często skacze między 0-2 kreski i zastanawiam się czy to kwestia mojego egzemplarzu czy po prostu przypadłość vity?
Jak u was z sygnałem Wifi w vicie? Mam stosunkowo blisko repeater sygnału, laptop który leży obok ma zawsze bardzo dobry sygnał a na Vicie mi często skacze między 0-2 kreski i zastanawiam się czy to kwestia mojego egzemplarzu czy po prostu przypadłość vity?

- 6
- 3
Wyprzedaż Konami na amerykańskim PSN
m.in. najnowszy Metal Gear Solid V: Ground Zeroes za $9.99 na #ps3 lub $14.99 na #ps4.
#gryzcolkiem #ps3 #mirkoligaps3
m.in. najnowszy Metal Gear Solid V: Ground Zeroes za $9.99 na #ps3 lub $14.99 na #ps4.
#gryzcolkiem #ps3 #mirkoligaps3
- 0
@Liquid_Snake: w sumie to korci mnie, na spółkę z kimś z mirko, ale mam IV do ogrania jeszcze :<
ale mam IV do ogrania jeszcze :<
@Colek: zabrzmiało to jak jakiś problem czy ból :D czeka cię najmocniejsza część, jaraj się s--------e :D
czy jest jakiś mirek, który chciałby mi pomoc w zrobienia trofeów związanych z trybem Wirtualnej Gwiazdy Online w #fifa15 na #ps4 ?
#mirkoligaps3
#mirkoligaps3
@wlochatyjoe: w komentarzach to tak nie działa :(
Treść została ukryta...
źródło: comment_1oMpgTJQ8STPH6UuzbykGnuQ62AAkhhK.jpg
PobierzNo i platyny w #thewolfamongus najwyraźniej nie będzie - za trudna :P
Taki żart - po prostu ta gra się zawiesza jak człowiek z wyrokiem śmierci od ruskiej mafii. Porażka developerska po całości.
Na dziesiątą platynkę będę musiał poczekać...
#mirkoligaps3
Taki żart - po prostu ta gra się zawiesza jak człowiek z wyrokiem śmierci od ruskiej mafii. Porażka developerska po całości.
Na dziesiątą platynkę będę musiał poczekać...
#mirkoligaps3
- 1
Jeszcze zdąże - czas na sześćdziesiątą pierwszą kolejkę #mirkoligaps3! Zmagania o Gracza Miesiąca stały się... emocjonujące ;)
-----------------------------------
MIEJSCE 5
-----------------------------------
MIEJSCE 5
źródło: comment_ire4jin2nFDnQ8klmOjmIbpToSISNrUu.jpg
Pobierz- 1
@Zioman: O, miłe zaskoczenie medalem, mimo że specjalnie się nie starałem :D Gratuluję wszystkim pozostałym uczestnikom ;)
Wpadło mi w łapki coś takiego. Od której części zacząć jeśli nie miałem styczności wcześniej z serią? Trochę się tego boje, z czym to się je i ze nie przebrne przez ilość dialogów :) dodam że Ni No Kuni mnie nie przekonało.
Mam jeszcze siódemkę w wersji Digital na konsoli.
#ps3 #konsole #finalfantasy #mirkoligaps3
Mam jeszcze siódemkę w wersji Digital na konsoli.
#ps3 #konsole #finalfantasy #mirkoligaps3
źródło: comment_TYCSYGB2mlfHxzxfY8CYvbEeDHcCGxEn.jpg
Pobierz- 1
@Zakakaikane: XIII to najgorsza część serii.
@bastek66: jedyna której nie dałem rady skończyć :/
@Zakakaikane: mechanizm, mechanika bardziej, system walki jest spoko tylko trochę wolny jak na obecne czasy, bardziej odpychać może grafika, jak masz to kiedyś spróbuj.
@Zakakaikane: mechanizm, mechanika bardziej, system walki jest spoko tylko trochę wolny jak na obecne czasy, bardziej odpychać może grafika, jak masz to kiedyś spróbuj.
Sześćdziesiąt kolejek #mirkoligaps3 już za nami, zatem czas na zapoznanie się z tabelą wszechczasów!
Punktacja przedstawia się następująco: 1 - 5 pkt, 2 - 4 pkt, 3 - 3 pkt, 4 - 2 pkt, 5 - 1 pkt
Gwiazdkami oznaczeni są emeryci - Ci, którzy już się z nami nie bawią ;)
Spamlista:
Punktacja przedstawia się następująco: 1 - 5 pkt, 2 - 4 pkt, 3 - 3 pkt, 4 - 2 pkt, 5 - 1 pkt
Gwiazdkami oznaczeni są emeryci - Ci, którzy już się z nami nie bawią ;)
Spamlista:
źródło: comment_gj4jAbIwPQ8qFu4elrrm65qkMG3y3jaj.jpg
Pobierz@Zioman: obiecuję że do roku wygram jedną kolejkę!
- 1
@shichibukaii: trzymam za słowo. Największą bekę i tak mam z tego, że nikt jeszcze nie osiągnął 50% wyniku @Brozyn... :D























źródło: comment_WWVkYlt0apVjMmFnhBc1QMaAGg7xWE4o.jpg
Pobierz