Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

L3stat
via Android- 115

paziu
via iOS- 170
@L3stat: xiaomi lepszy
konto usunięte
- 35
@size: xD żeby było śmieszniej to te sprzętowe wojny już mnie nie bawią (najważniejsza była ta o wyższość Atari nad komodą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), ALE oglądam Luisa Rossmana i ten Apple serio jest dziwny i psujny, a do tego po prostu nie lubię firmy Jobsa - właśnie przez jego postać.
2 tygodnie temu po raz czwarty w przeciągu roku rozbił mi się ekran w #iphone 6s plus.
Wcześniej wymieniałem we Lwowie za 350, w Warszawie za 400, w Królewcu za 150 XD za każdym razem było szkło i nic to nie dało.
Teraz zamówiłem na Allegro wyświetlacz za 120, w 2h wymieniłem sam i jest zajebiście.
Nie
Wcześniej wymieniałem we Lwowie za 350, w Warszawie za 400, w Królewcu za 150 XD za każdym razem było szkło i nic to nie dało.
Teraz zamówiłem na Allegro wyświetlacz za 120, w 2h wymieniłem sam i jest zajebiście.
Nie
@PrzymykamOko: następca air będzie najszybciej w grudniu dostępny, no i będzie kosztować od 4000 wiec przy tym budżecie nie wiem czy jest sens czekać, a i duże prawdopodobieństwo ze będzie dopiero w przyszłym roku np w kwietniu
- 0
Mirki co może być przyczyna, że po dłuższym okresie np. po nocy jak otwieram MBA i chce go wybudzić, to przed wpisaniem hasła, zawiesza sie na jakiś czas, nie można nic kliknąć/ruszyć jest tylko ta „piłka plażowa” zamiast kursora i po chwili się odwiesza. Na High Sierra tak nie było, zauważyłem to po aktualizacji do Mojave. MBA 8gb 2015r.
#apple #macbook #macos #kiciochpyta #
#apple #macbook #macos #kiciochpyta #
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@Ciema: jest już od tygodnia. Wyszukaj high Sierre w App Store i po prawej masz „więcej od apple” i tam będzie mojave
konto usunięte via iOS
- 7
W końcu, po tylu latach męczarni mam normalny komputer. Oto mój pierwszy #macbook Jak to działa, coś pięknego :) Powiedzcie mi, czy jest jakiś specjalny sposób ładowania baterii na początku użytkowania? Do ilu procent najlepiej ładować? Czy używać jak jest podpięty do kabla?
#macbook #macbookpro #apple #macos
#macbook #macbookpro #apple #macos
@chianski: najbezpieczniej używać w przedziale 30-80%
- 3
Spuchła mi bateria w MacBook Pro 13 Late 2013. Byłem w iDream i zażyczyli sobie 900 złotych za wymianę baterii, ponieważ jest przyklejona do klawiatury, trzeba wymienić całą klawiaturę i obudowę. Mówię do siebie, że coś jest tu nie tak.
Wchodzę na YouTube i widzę, że otwierają dolną obudowę, odłączają taśmę od płyty głównej i odklejają baterię. Wsadzają nową, podłączają taśmę i voila! Nie ma mowy o wymianie całej obudowy tym bardziej z
Wchodzę na YouTube i widzę, że otwierają dolną obudowę, odłączają taśmę od płyty głównej i odklejają baterię. Wsadzają nową, podłączają taśmę i voila! Nie ma mowy o wymianie całej obudowy tym bardziej z
- 3
@MagicznyMateusz: cmd+q
konto usunięte via iOS
- 18
@nulled_: przez tydzień
konto usunięte via iOS
- 4
@nulled_: miałem tak samo. Później to znika i pracuje się dużo lepiej :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zerthimon: ja tam wolę mieć kontrolę nad systemem.
@zerthimon: serio ludzie takie rzeczy zauważają? :O
Gdybyś mi nie powiedział to nigdy bym o tym nie wiedział.. pewnie temu że na ekranie blokady spędzam 3sekundy z czego dwie to przyłożenie palca do czytnika linii
Gdybyś mi nie powiedział to nigdy bym o tym nie wiedział.. pewnie temu że na ekranie blokady spędzam 3sekundy z czego dwie to przyłożenie palca do czytnika linii
- 1
2
Luka w nowym systemie macOS Mojave

Luka ma wpływ na prywatność użytkowników, chociaż techniczne szczegóły zostaną podane dopiero w listopadzie ;/
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Są tu jacyś fanboje #macbook #apple co wiedzą kiedy będzie jakiś godny następca MB Air? Wiem że jest pro 13, Ale te kilka godzin baterii robi mi wielką różnicę. Słyszałem że miał wyjść taki MB jak jest 12'' tylko 13'' Orientuje się ktoś z Was Mireczki kiedy jakaś konferencja się odbędzie co mają coś pokazać?
@KutashiNakarmkota: Za miesiąc będzie keynote z Macami
@KutashiNakarmkota: jak nie będzie w październiku to będzie dopiero w przyszłym roku na marzec kwiecień najszybciej, póki co nie wiadomo
- 0
@Stryjekmod: niestety
- 3
Warto kupić tego Maca? Do amatorskiej obróbki wideo i photoshopa. Chciałbym podłączyć do niego monitor 2K aby lepiej się pracowało (Wordpress/SEO). Poradzi sobie?
#apple #imac #mac #macbookpro #macbook
#apple #imac #mac #macbookpro #macbook
źródło: comment_QCXk9DgRcW2kbJcnHlNJIzo37A38qqhw.jpg
Pobierz@bazek993: nigdzie nie porównałem tych procesorów, mity to teraz ty sprzedajesz. Napisałem, ze do pracy nad wideo, audio i programowaniem nie ma przyjemniejszego w user experience i konstrukcji laptopa od maka, ekosystem MacOS ułatwia wiele rzeczy, głównie ze względu na to ze dziedziczy środowisko po uniksie.
@bazek993: typowy miłośnik cyferek. Niestety nie zawsze się to sprawdza. Jeśli @cubon89: będzie chciał coś zrobić i wyrenderowac w Final Cut Pro to zrobi to o wiele szybciej na takim maku niż jakby analogicznie robił to samo na windowsie i kompie z 4 rdzeniami używając premiere pro. Chyba nigdy nie widziałeś jak działa fcp. Optymalizacja zjada na śniadanie Adobe. Oczywiście im lepszy mak tym lepiej ale nawet na
@osiemsetjeden: office.com?
@SeniorSiara: potwierdzam! za 173 zł jest. Sklep legitny - kupowałem już tam różne klucze.
- 1
- 1
@ygreko: Na jakim sprzęcie Ci się tak pięknie posypało?
- 0
@ygreko: Trzeba było robić backup ¯\_(ツ)_/¯
Mam makbuki od 2014, wcześniej miałem iMaca, od mountain lion wszystkie aktualizacje bezproblemowo, tylko przy mojave coś nie pykło, głównie przez program zewnętrzny, którego nie wyłączyłem i zablokował aktualizację touchbara XD Teraz działa bez zarzutu. Ale zawsze przed aktualizacją robiłem backup całego kompa przez time machine żeby w razie czego mieć spokój, że jak coś się z----e to sobie wrócę.
Spróbuj jeszcze NVRAM wyczyścić
Mam makbuki od 2014, wcześniej miałem iMaca, od mountain lion wszystkie aktualizacje bezproblemowo, tylko przy mojave coś nie pykło, głównie przez program zewnętrzny, którego nie wyłączyłem i zablokował aktualizację touchbara XD Teraz działa bez zarzutu. Ale zawsze przed aktualizacją robiłem backup całego kompa przez time machine żeby w razie czego mieć spokój, że jak coś się z----e to sobie wrócę.
Spróbuj jeszcze NVRAM wyczyścić























