• 115
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@size: xD żeby było śmieszniej to te sprzętowe wojny już mnie nie bawią (najważniejsza była ta o wyższość Atari nad komodą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), ALE oglądam Luisa Rossmana i ten Apple serio jest dziwny i psujny, a do tego po prostu nie lubię firmy Jobsa - właśnie przez jego postać.
  • Odpowiedz
2 tygodnie temu po raz czwarty w przeciągu roku rozbił mi się ekran w #iphone 6s plus.

Wcześniej wymieniałem we Lwowie za 350, w Warszawie za 400, w Królewcu za 150 XD za każdym razem było szkło i nic to nie dało.

Teraz zamówiłem na Allegro wyświetlacz za 120, w 2h wymieniłem sam i jest zajebiście.

Nie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ios #macbook #komputery #laptopy

Drodzy Miruny i Mireny,
kupuję lapka i potrzebuję pomocy. Będę używał go do wordpressa, excela, worda, yt, fejsa i wybrałem dwie oferty.

1. Refurb z 2013/2014 roku stan A, procesor intel i7 i dysk 240gb
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odkąd mam Safari 12 nie działa mi uBlock Origin. Polećcie coś mirki spod tagu #macbook #apple
Zainstalowałem sobie AdblockPlus ale to jakaś kupa jest w stosunku do uBlock Origin
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki co może być przyczyna, że po dłuższym okresie np. po nocy jak otwieram MBA i chce go wybudzić, to przed wpisaniem hasła, zawiesza sie na jakiś czas, nie można nic kliknąć/ruszyć jest tylko ta „piłka plażowa” zamiast kursora i po chwili się odwiesza. Na High Sierra tak nie było, zauważyłem to po aktualizacji do Mojave. MBA 8gb 2015r.
#apple #macbook #macos #kiciochpyta #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W końcu, po tylu latach męczarni mam normalny komputer. Oto mój pierwszy #macbook Jak to działa, coś pięknego :) Powiedzcie mi, czy jest jakiś specjalny sposób ładowania baterii na początku użytkowania? Do ilu procent najlepiej ładować? Czy używać jak jest podpięty do kabla?

#macbook #macbookpro #apple #macos
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spuchła mi bateria w MacBook Pro 13 Late 2013. Byłem w iDream i zażyczyli sobie 900 złotych za wymianę baterii, ponieważ jest przyklejona do klawiatury, trzeba wymienić całą klawiaturę i obudowę. Mówię do siebie, że coś jest tu nie tak.

Wchodzę na YouTube i widzę, że otwierają dolną obudowę, odłączają taśmę od płyty głównej i odklejają baterię. Wsadzają nową, podłączają taśmę i voila! Nie ma mowy o wymianie całej obudowy tym bardziej z
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem sobie MacBooka i jakoś ciężko mi się przyzwyczaić po ponad dekadzie spędzonej przy PC. Też tak mieliście że na początku błądziliście jak dzieci we mgle? #macbook #apple #macos
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zerthimon: serio ludzie takie rzeczy zauważają? :O
Gdybyś mi nie powiedział to nigdy bym o tym nie wiedział.. pewnie temu że na ekranie blokady spędzam 3sekundy z czego dwie to przyłożenie palca do czytnika linii
  • Odpowiedz
Są tu jacyś fanboje #macbook #apple co wiedzą kiedy będzie jakiś godny następca MB Air? Wiem że jest pro 13, Ale te kilka godzin baterii robi mi wielką różnicę. Słyszałem że miał wyjść taki MB jak jest 12'' tylko 13'' Orientuje się ktoś z Was Mireczki kiedy jakaś konferencja się odbędzie co mają coś pokazać?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mojave zainstalowane, opcja stosów zajebista, ale mam pytanie. Czy jak mam stosy po prawej stronie ekranu, to mogę je porozsuwać na ekranie? W sensie, folder dokumenty przenoszę na środek, folder obrazki lewy górny róg itd.
#mac #apple #macos #macbook
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bazek993: nigdzie nie porównałem tych procesorów, mity to teraz ty sprzedajesz. Napisałem, ze do pracy nad wideo, audio i programowaniem nie ma przyjemniejszego w user experience i konstrukcji laptopa od maka, ekosystem MacOS ułatwia wiele rzeczy, głównie ze względu na to ze dziedziczy środowisko po uniksie.
  • Odpowiedz
@bazek993: typowy miłośnik cyferek. Niestety nie zawsze się to sprawdza. Jeśli @cubon89: będzie chciał coś zrobić i wyrenderowac w Final Cut Pro to zrobi to o wiele szybciej na takim maku niż jakby analogicznie robił to samo na windowsie i kompie z 4 rdzeniami używając premiere pro. Chyba nigdy nie widziałeś jak działa fcp. Optymalizacja zjada na śniadanie Adobe. Oczywiście im lepszy mak tym lepiej ale nawet na
  • Odpowiedz
@ygreko: Trzeba było robić backup ¯\_(ツ)_/¯
Mam makbuki od 2014, wcześniej miałem iMaca, od mountain lion wszystkie aktualizacje bezproblemowo, tylko przy mojave coś nie pykło, głównie przez program zewnętrzny, którego nie wyłączyłem i zablokował aktualizację touchbara XD Teraz działa bez zarzutu. Ale zawsze przed aktualizacją robiłem backup całego kompa przez time machine żeby w razie czego mieć spokój, że jak coś się z----e to sobie wrócę.

Spróbuj jeszcze NVRAM wyczyścić
  • Odpowiedz