Mam taką teorię że Filip ma żonę i dziecko i ukrywa przed wszystkimi że jest w programie XD
Nie ma opcji że matka nie chce brać udziału ale na tyle że nawet bez kamer się nie chcą zobaczyć.
Że nie ma nikogo co przyjdzie na przymiarki
że nie ma nikogo na kawalerski
No ludzie. W c---a wali, coś o-----ł i ukrywa
#loveisblind
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrBeast: @Xcvbnz dokładnie, co twój ziomek który może nie jest stewardessem i pracuje w korpo będzie mieć z tego że wystąpi w takim programie? Goście po 30 więc ich nie kreci kariera influ, ja teraz pytałem się z 7 znajomych czy nie chcą w góry pojechać za śmieszne pieniądze i każdy akurat nie mógł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@reseted: jeśli od dziecka dostawała zyebkę za wszystko, co nie podeszło mamusi, to wypracowala sobie schemat wycofywania się prawdziwych uczuć udając że to tylko żart. No bądź normalnym człowiekiem z taką pindą jako matka.
  • Odpowiedz
#loveisblind oglądam polską edycję, w zasadzie mam pierwszy raz styczność z tym programem i zajebiście mi się ogląda to uniwersum dram, stąd moje pytanie do tych, którzy oglądali inne edycje, która jest serio ciekawa i dymogenna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trochę bez sensu wydaje mi się to że było tam w tle jeszcze tak dużo uczestników a nawet ich nie przedstawili i nie pokazali, będzie tylko 5 par i już nie wrócą w tym sezonie do kabin.
Myślałem że będzie 5 par, potem jeszcze jakieś 5 par itd a tu już koniec.
#loveisblind
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oni przez następnych 5 odcinków to będą siedzieć na tych wakacjach i ewentualnie się przygotowywać do ślubów? Bo odkąd przylecieli na wyspę to widzę tendencje spadkowa (mowa o pierwszych 5 odc)
#loveisblind
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Która baba najbardziej ci odpowiada

  • Chinka cziku cziku linka 12.3% (67)
  • Trans Darek 4.6% (25)
  • Milf Julita 38.4% (209)
  • Cyganka 4.6% (25)
  • Tarociara 21.0% (114)
  • Tylko w łeb se strzelić 19.1% (104)

Oddanych głosów: 544

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy już zaznajomiliście się z nowym sezonem Love is Blind, ale jest grubo XD

Chłop ma 181cm wzrostu.

Pierwszy komentarz tej Pani- "Myślałam, że będziesz wyższy, bo mówiłeś, że grasz w koszykówkę".

Co
Czoso - Nie wiem czy już zaznajomiliście się z nowym sezonem Love is Blind, ale jest ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach