@LeonAmator: Ogólnie z tego co czytam to luźny scroll w tej myszce jest typowy. Klikanie również występuje dość często, ale u Ciebie to jest już jednak jakiś przypadek brzegowy (w sensie, że ruch jest delikatny, a klikanie głośne) :/. Żadnego fixa nie znalazłem na to :/. Nie masz już możliwości zwrotu?
  • Odpowiedz
Wczoraj zamówiona G29, dzisiaj o 13:00 był kurier. Za szybkość obsługi jak najbardziej wielki plus. Ale taki sam wielki minus za brak informacji że towar jest z UK, co oczywiście oznacza że zasilacz jest z angielską wtyczką i teraz muszę biegać za przejściówkami na europejskie gniazdka. Idealnym rozwiązaniem byłoby dodawanie adaptera do zestawu, ale nie wymagam aż tyle - wystarczyłaby jasna informacja w opisie produktu że trzeba se dokupić przejściówkę :|
#
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pcmasterrace #logitech
Czy ktoś z Was ma klawiaturę Logitech k800 i może kilka słów o niej napisać? Noszę z zamiarem kupna... Jak się spisuje? Ile trzyma bateria? Są lagi? Chce ja wykorzystywać do #programowanie... Ew jest Jeszce k740 ale już na kablu....
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, myszka w komputerze oszalała. Odpalam komputer i nie da się ruszyć kursorem nigdzie! Kursor jest w górnym lewym rogu i odrazu tam wraca. Myszka Logitech, próbowałem też inne... Co się mogło zepsuć? Próbowałem inne porty USB.
#hardware #komputery #komputer #myszka #logitech
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki, nie bede robil znaleziska bo juz o podobnych przypadkach #bylopierdyliardrazy. Przejde od razu do rzeczy.
W pewien grudniowy poranek szykujac sie do pracy wlaczylem sobie muzyke z moich #logitech z906 troszke glosniej niz zwykle. I nagle, jeden (tylni) glosnik zaczal zwyczajnie trzeszczec. Niestey nie mialem czasu zbytnio sie tym zajmowac, po prostu przelaczylem je w tryb stereo i szykowalem sie dalej do pracy. Niestety
wieniu - Mirki i Mirabelki, nie bede robil znaleziska bo juz o podobnych przypadkach ...

źródło: comment_VGnIB3CBF56ss7Qc473GQ8UtrqbndKOO.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki, mam problem z klawiaturą bluetooth logitech K380. Używam jej głównie na Windows 10, ale zauważyłem, że po podłączeniu bardzo spowalnia WiFI (pingi skaczą od 300 do powyżej 1000), speedtest.net też pokazuje wtedy dużo niższą prędkość niż normalnie. Po wyłączeniu klawiatury ping spada do 20-30 i wszystko działa normalnie.

O co tu może chodzić? Podłączyłem się klawiaturą do tego samego lapka (Lenovo Z500) i tej samej sieci wifi na linuksie i
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki dalej walcze z dfgt ustawilem sobie ustawienia kierwonicy do dirt rally z tego filmiku
https://www.youtube.com/watch?v=vhgTAxVLZvc

i tak po podłączeniu pod USB kierownicy kalibruje się i jest prosto może minimalnie przekrzywiona w lewo, przechodzę do gry ustawiam settingsy wg filmu ale coś nie halo, bo np po kilku przejazdach kierownica nie centruje się tak jak w kalibracji tylko jest np skrecona o 90 stopni w lewo zeby jechac prosto... jakies pomysly?
#
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, potrzebuję pomocy w sprawie kontrolera Logitech Driving Force GT, a właściwie Logitech Profilera. Sam Profiler przestał działać - nie uruchamia się. Próbowałem usunąć pliki XML z katalogu programu i reinstalacji, ale z miernym skutkiem.
Macie jakieś pomysły jak się z tym uporać?
System Windows 10.

#ets2 #ets2mp #ats #atsmp #logitech #symulatory #dirtrally
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam myszkę #logitech, która od jakiegoś czasu robi spontaniczne dwukliki i coraz bardziej uniemożliwia pracę (np. przenoszenie plików przez drag'n'drop). Nie mogę znaleźć paragonu, opakowanie wywaliłem dawno, mam tylko instrukcję i numer seryjny myszy. Sprzęt kupiony w marcu 2015, czego chyba nie jestem w stanie udowodnić. Czy da się coś z tym zrobić czy mam kupować nową? #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sambarumba: no to kolejne dwa modele mi wybiłeś z głowy, takie życie. Chyba poza Logitechem nie ma ciekawe alternatywy. Znalazłem model M335 ale byłby "znośny" jeśli dałoby się zaprogramować 4 przycisk jako "wstecz" w przeglądarkach i eksploratorze
  • Odpowiedz