Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
sspiderr
- 1

Maglite
via Android- 0
@sspiderr mam logitecha ultrax Y-BL49A. Poszukaj czy da takie same te czesci jak w Twojej. Jak będą pasować to się jakoś dogadamy
- 1
#logitech #klawiatura #sprzetkomputerowy
Ma ktoś jakieś ciekawe aplety do Logitech g19s ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ma ktoś jakieś ciekawe aplety do Logitech g19s ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LeonAmator: Ogólnie z tego co czytam to luźny scroll w tej myszce jest typowy. Klikanie również występuje dość często, ale u Ciebie to jest już jednak jakiś przypadek brzegowy (w sensie, że ruch jest delikatny, a klikanie głośne) :/. Żadnego fixa nie znalazłem na to :/. Nie masz już możliwości zwrotu?
- 1
Jak w prezenterze #logitech sprawdzić numer seryjny? Pod baterią mam tylko M/N, P/N i PID, czymkolwiek są. #pytanie #pytaniedoeksperta #elektronika
Wczoraj zamówiona G29, dzisiaj o 13:00 był kurier. Za szybkość obsługi jak najbardziej wielki plus. Ale taki sam wielki minus za brak informacji że towar jest z UK, co oczywiście oznacza że zasilacz jest z angielską wtyczką i teraz muszę biegać za przejściówkami na europejskie gniazdka. Idealnym rozwiązaniem byłoby dodawanie adaptera do zestawu, ale nie wymagam aż tyle - wystarczyłaby jasna informacja w opisie produktu że trzeba se dokupić przejściówkę :|
#
#
#pcmasterrace #logitech
Czy ktoś z Was ma klawiaturę Logitech k800 i może kilka słów o niej napisać? Noszę z zamiarem kupna... Jak się spisuje? Ile trzyma bateria? Są lagi? Chce ja wykorzystywać do #programowanie... Ew jest Jeszce k740 ale już na kablu....
Czy ktoś z Was ma klawiaturę Logitech k800 i może kilka słów o niej napisać? Noszę z zamiarem kupna... Jak się spisuje? Ile trzyma bateria? Są lagi? Chce ja wykorzystywać do #programowanie... Ew jest Jeszce k740 ale już na kablu....
- 0
@crazybiker: a jaki model tej myszki? bo widze ze jest kilka
Wygląda jak gra komputerowa, jeździ w miarę spoko.
Masaże, perfumy, kierownica jak z #logitech lub #f1 - niewygodna
Cena 160 tys. Przegięcie? 1.6 thp 160 kunia
#motopodprad #motoryzacja
Masaże, perfumy, kierownica jak z #logitech lub #f1 - niewygodna
Cena 160 tys. Przegięcie? 1.6 thp 160 kunia
#motopodprad #motoryzacja
źródło: comment_sH2bTRzxugAMpbwq9qMkZZcW60lIpphM.jpg
Pobierz@stopaotestuje: peżot XDDD
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 1
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 16
Mirki i Mirabelki, nie bede robil znaleziska bo juz o podobnych przypadkach #bylopierdyliardrazy. Przejde od razu do rzeczy.
W pewien grudniowy poranek szykujac sie do pracy wlaczylem sobie muzyke z moich #logitech z906 troszke glosniej niz zwykle. I nagle, jeden (tylni) glosnik zaczal zwyczajnie trzeszczec. Niestey nie mialem czasu zbytnio sie tym zajmowac, po prostu przelaczylem je w tryb stereo i szykowalem sie dalej do pracy. Niestety
W pewien grudniowy poranek szykujac sie do pracy wlaczylem sobie muzyke z moich #logitech z906 troszke glosniej niz zwykle. I nagle, jeden (tylni) glosnik zaczal zwyczajnie trzeszczec. Niestey nie mialem czasu zbytnio sie tym zajmowac, po prostu przelaczylem je w tryb stereo i szykowalem sie dalej do pracy. Niestety
źródło: comment_VGnIB3CBF56ss7Qc473GQ8UtrqbndKOO.jpg
PobierzCzy G13 przenosi w pamięci profile tylko z G13 czy z innego sprzętu Logitech też? #logitech
Cześć Mirki, mam problem z klawiaturą bluetooth logitech K380. Używam jej głównie na Windows 10, ale zauważyłem, że po podłączeniu bardzo spowalnia WiFI (pingi skaczą od 300 do powyżej 1000), speedtest.net też pokazuje wtedy dużo niższą prędkość niż normalnie. Po wyłączeniu klawiatury ping spada do 20-30 i wszystko działa normalnie.
O co tu może chodzić? Podłączyłem się klawiaturą do tego samego lapka (Lenovo Z500) i tej samej sieci wifi na linuksie i
O co tu może chodzić? Podłączyłem się klawiaturą do tego samego lapka (Lenovo Z500) i tej samej sieci wifi na linuksie i
- 2
Czy ktoś z Was zamawiał coś może ze strony #logitech ? Mają magazyny w Polsce, czy zagranico? Ile czasu idzie przesyłka? #pytanie #elektronika
Stała się rzecz straszna i padła mi klawiatura oraz myszka od logitecha, a konkretniej reciver i teraz pytanie do mirków, mialby ktoś na sprzedaż to małe ustrojstwo?
C-UAK42
Foto:
http://www.logitech.com/repository/1321/jpg/11781.1.0.jpg
C-UAK42
Foto:
http://www.logitech.com/repository/1321/jpg/11781.1.0.jpg
mirki dalej walcze z dfgt ustawilem sobie ustawienia kierwonicy do dirt rally z tego filmiku
https://www.youtube.com/watch?v=vhgTAxVLZvc
i tak po podłączeniu pod USB kierownicy kalibruje się i jest prosto może minimalnie przekrzywiona w lewo, przechodzę do gry ustawiam settingsy wg filmu ale coś nie halo, bo np po kilku przejazdach kierownica nie centruje się tak jak w kalibracji tylko jest np skrecona o 90 stopni w lewo zeby jechac prosto... jakies pomysly?
#
https://www.youtube.com/watch?v=vhgTAxVLZvc
i tak po podłączeniu pod USB kierownicy kalibruje się i jest prosto może minimalnie przekrzywiona w lewo, przechodzę do gry ustawiam settingsy wg filmu ale coś nie halo, bo np po kilku przejazdach kierownica nie centruje się tak jak w kalibracji tylko jest np skrecona o 90 stopni w lewo zeby jechac prosto... jakies pomysly?
#
@lichwiarz: I co? To było to? Człowiek się stara pomóc, szuka, a tu ani dziękuję, ani s--------j...
- 1
@James_Earl_Cash: rozkręciłem wszystko było dokręcone kółeczko magiczne wsadziłem i jakoś zaczeło poprawnie działać XD
- 3
Mirki, potrzebuję pomocy w sprawie kontrolera Logitech Driving Force GT, a właściwie Logitech Profilera. Sam Profiler przestał działać - nie uruchamia się. Próbowałem usunąć pliki XML z katalogu programu i reinstalacji, ale z miernym skutkiem.
Macie jakieś pomysły jak się z tym uporać?
System Windows 10.
#ets2 #ets2mp #ats #atsmp #logitech #symulatory #dirtrally
Macie jakieś pomysły jak się z tym uporać?
System Windows 10.
#ets2 #ets2mp #ats #atsmp #logitech #symulatory #dirtrally
- 0
@chuckd: brak pozytywnego rezultatu u mnie
Mam myszkę #logitech, która od jakiegoś czasu robi spontaniczne dwukliki i coraz bardziej uniemożliwia pracę (np. przenoszenie plików przez drag'n'drop). Nie mogę znaleźć paragonu, opakowanie wywaliłem dawno, mam tylko instrukcję i numer seryjny myszy. Sprzęt kupiony w marcu 2015, czego chyba nie jestem w stanie udowodnić. Czy da się coś z tym zrobić czy mam kupować nową? #pytanie
No nie wytrzymie, nie obróciło ale znowu ledwo działa.
Myszka. Konkretnie Logitech V400.
Używam jej od ośmiu lat. Działa bez problemu ale raz że od pewnego czasu dość szybko zjada baterie a dwa jej czułość to jest jakieś nieporozumienie. Zużyła się i już.
Załączam
Myszka. Konkretnie Logitech V400.
Używam jej od ośmiu lat. Działa bez problemu ale raz że od pewnego czasu dość szybko zjada baterie a dwa jej czułość to jest jakieś nieporozumienie. Zużyła się i już.
Załączam
źródło: comment_FrPk0PgFyYy5wReLW1Vqn9kIlrz2Z0Li.jpg
Pobierz@jedzczarnekoty może czymś obrus
- 0
@sambarumba: no to kolejne dwa modele mi wybiłeś z głowy, takie życie. Chyba poza Logitechem nie ma ciekawe alternatywy. Znalazłem model M335 ale byłby "znośny" jeśli dałoby się zaprogramować 4 przycisk jako "wstecz" w przeglądarkach i eksploratorze
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


















