Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

RozowaZielonka
- 1

RozowaZielonka
- 0
@pepies: pokazuje tylko lacznie uzycie, bez rozbicia na rdzenie

zajente
- 0
@pepies: Wiem, że można, ale mimo wszystko praca na większych plikach musi boleć.
Takie zdjęcia wczoraj na balkonie. Ważka w zachodzącym słońcu. Reszta zdjęć w komentarzach
#mojezdjecie #fotografia #lightroom #wazka #zachodslonca #makrofotografia #nikon
#mojezdjecie #fotografia #lightroom #wazka #zachodslonca #makrofotografia #nikon
źródło: comment_1595156334AyTvf31wNJxm1IW0tQj7ty.jpg
Pobierz- 3
@koraki nr 3
źródło: comment_1595156386kHvuqyOQWkBMMvUhVcPrav.jpg
Pobierz- 1
@SunnWasTaken: stary Pentacon 2.8/100 z przejściówką na bagnet Nikona i pierścieniami makro.
- 1
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Trochę poszukałem i naściągałem dość dużo presetów do Lightrooma. 97% z nich nie nadaje się do niczego. Już mam dość sprawdzania czy tego sh1tu. Możecie polecić jakieś spoko ogarnięte presety do ściągnięcia pod #lightroom ? Które najczęściej używacie? Jaki jest Wasz ulubiony preset? Byłbym bardzo wdzięczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fotografia
#fotografia
Ja używam:
- VSCO
- Archipelago
- 7th.era
- Peter McKinnon
- Northborders
- PM FallPack
- VSCO
- Archipelago
- 7th.era
- Peter McKinnon
- Northborders
- PM FallPack
- 0
@SunnWasTaken: @kalboy92: Wymieniamy się Naszymi ulubionymi presetami które są warte uwagi wg Nas? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SunnWasTaken: odblokuj wiadomości prywatne
@SunnWasTaken: odblokuj wiadomości prywatne
- 2
szcześć Boże wykopki! czy ktoś ma dostęp do jakiś fajnych presetów pod lightrooma ? xml, lr / interesuje mnie kodakowy styl portra itd , #fotografia #technologia #polska #lightroom #photoshop
#komputery #pcmasterrace #pc #amd #photoshop #lightroom #grafika
Budżetowo składam zestaw pod internet + PS i Lightroom.
Czy Ryzen 5 4300G da sobie radę? Obcinam koszta kupna karty graficznej. Przesiadka z Phenoma II 1045T, który już nie wyrabia przy większej ilości zdjęć.
Czy lepiej będzie jednak Ryzen 5 3600X? + najtańsza karta graficzna z możliwych? Różnica wydajnościowa będzie duża
Budżetowo składam zestaw pod internet + PS i Lightroom.
Czy Ryzen 5 4300G da sobie radę? Obcinam koszta kupna karty graficznej. Przesiadka z Phenoma II 1045T, który już nie wyrabia przy większej ilości zdjęć.
Czy lepiej będzie jednak Ryzen 5 3600X? + najtańsza karta graficzna z możliwych? Różnica wydajnościowa będzie duża
- 0
Mraski wspomóżcie wiedzą .
Chodzi o #laptop dla teścia co lubi fotografię i obrabia zdjęcia na nim dokładnie potrzeba coś co by się nie zmulało przy obróbce. No i nie zintegrowana grafika z intela czy coś :D
Głownie obrabia #zdjecia w #lightroom
budżet 4500
mi oko wpałd https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/msi-laptop-gf65-i7-16gb-512ssd-gtx1660ti-w10.bhtml ale to już ponad budżet ale chyba da radę ;)
z góry dzięki.
#laptopy
Chodzi o #laptop dla teścia co lubi fotografię i obrabia zdjęcia na nim dokładnie potrzeba coś co by się nie zmulało przy obróbce. No i nie zintegrowana grafika z intela czy coś :D
Głownie obrabia #zdjecia w #lightroom
budżet 4500
mi oko wpałd https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/msi-laptop-gf65-i7-16gb-512ssd-gtx1660ti-w10.bhtml ale to już ponad budżet ale chyba da radę ;)
z góry dzięki.
#laptopy
- 26
Chwile mnie nie było, łapcie kilka okazji z dnia dzisiejszego:
1. 15 PLN zniżki na Ceneo podczas Happy Hours od pon-pt w godz 14-16, kod: happy15
LINK TUTAJ
2. Dwu-pak darmowych redbulli z wysyłka do paczkomatu LINK TUTAJ
1. 15 PLN zniżki na Ceneo podczas Happy Hours od pon-pt w godz 14-16, kod: happy15
LINK TUTAJ
2. Dwu-pak darmowych redbulli z wysyłka do paczkomatu LINK TUTAJ
- 27
Wrzucam czesto informacje o promocjach bankowych, rzeczach do zgarniecia za darmo, airdropach kryptowalut. Jesli chcesz żebym Ciebie też wołał kolejnym razem, polub ten komentarz. - spokojnie, nie spamuje codziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps. Jesli kiedys juz polubiles ten komentarz, nie musisz robic tego drugi raz.
Ps. Jesli kiedys juz polubiles ten komentarz, nie musisz robic tego drugi raz.
@latwyzysk_pl: dzienki za redbulla, ciekawe czy przyjdzie
Ktos wie czemu nie moge importowac zdjec do lightrooma mobile ktore pobieram np przez fb ? Widoczne sa tylko moje screeny i zrobione zdjecia moim telefonem. Pobrane z emaila czy fb nie sa wgl widoczne :/
#lightroom #adobe #lightroommobile #pytanie #fotografia
#lightroom #adobe #lightroommobile #pytanie #fotografia
- 0
Od jakiegoś czasu używam Lightrooma Mobile.
Muszę przywrócić telefon do ustawień fabrycznych.
Ktoś wie jakim sposobem mam wyeksportować moje utworzone presety, żeby na nowym systemie je wrzucić?
#lightroom #adobelightroom #lightroommobile
Muszę przywrócić telefon do ustawień fabrycznych.
Ktoś wie jakim sposobem mam wyeksportować moje utworzone presety, żeby na nowym systemie je wrzucić?
#lightroom #adobelightroom #lightroommobile
- 0
#photoshop #adobe #pytane #lightroom #fotografia
Kupując abonament na Lightroom'a na ilu urządzeniach mogę zainstalować program? Czy np. mógłbym z siostrą dzielić to konto?
Kupując abonament na Lightroom'a na ilu urządzeniach mogę zainstalować program? Czy np. mógłbym z siostrą dzielić to konto?
Komentarz usunięty przez autora
Ma ktoś photoshopa i lightrooma za które nie płaci? Tzn da się skądś ściągnąć żeby za to nie płacić? Ja płaciłem ponad dwa lata, ale teraz mi właśnie wygasł (i widzę, że podrożał z 9 euro na 14 :/) a odpalam go tylko raz na kilka miesięcy więc troche hajs w błoto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#grafika #grafikakomputerowa #photoshop #lightroom
#grafika #grafikakomputerowa #photoshop #lightroom
Automatyzacja obróbki zdjęć #lightroom #fotografia #grafikakomputerowa Mam do ogarnięcia kilkaset zdjęć, ogólnie wygląda na to że moduł Adobe sam z siebie jest w stanie mniej więcej zrobić korekcje kolorów. Potrzebowałbym jeszcze dosypać szczyptę magii, żeby w każdym takim zdjęciu usunął białe tło na za osobą i zapisał na przeźroczystości. Nie wiecie jak zrobić coś takiego? Można to zrobić opcjami w programie/ to musiałby być jakiś skrypt?
Da się kupić Adobe Lightroom bez abonamentu? Coś a'la wersja pudełkowa, standalone?
#fotografia #adobe #lightroom
#fotografia #adobe #lightroom
- 0
@Debowy_Jacek: Możesz rozważyć przejście na coś innego, np. Capture One Pro. Tutaj normalnie kupisz wersję dożywotnią, a jak masz aparat Fuji lub Sony, to za darmo masz Capture One Express, które jest nieco uboższe, ale też się nada do wielu zastosowań.
- 0
@Debowy_Jacek: z tańszych alternatyw masz On1 Photo Raw.
Mireczki
Szybka piłka, który monitor z tych trzech. Moje oczekiwania to najlepsze kolory i jakość obrazu w Netflix oraz Adobe Lightroom, ewentualnie gry również.
Lenovo:
Odwzorowanie przestrzeni barw
Szybka piłka, który monitor z tych trzech. Moje oczekiwania to najlepsze kolory i jakość obrazu w Netflix oraz Adobe Lightroom, ewentualnie gry również.
Lenovo:
Odwzorowanie przestrzeni barw
Który który?
- Lenovo ThinkVision P24h-10 40.0% (6)
- AOC Q2778VQE 33.3% (5)
- BenQ BL2420PT 26.7% (4)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Z tamtych Lenovo najlepiej wypada, ale i tak wolałbym wziąć poniższego Acera - raz ze więcej cali(a przy tym WQHD i IPS) a 2 ma 75hz i czas reakcji 1ms
Acer Nitro VG270UBMIIPX
Acer Nitro VG270UBMIIPX
Który lepszy do obróbki zdjęć i oglądania filmów w HDR?
https://www.x-kom.pl/p/534456-monitor-led-24-benq-ew2480-czarny-hdr.html
https://www.x-kom.pl/p/411785-monitor-led-24-dell-s2419hm.html
#grafika #monitory #hardware #technologia #komputery #lightroom #photoshop
https://www.x-kom.pl/p/534456-monitor-led-24-benq-ew2480-czarny-hdr.html
https://www.x-kom.pl/p/411785-monitor-led-24-dell-s2419hm.html
#grafika #monitory #hardware #technologia #komputery #lightroom #photoshop
- 0
@Tamozaplotem:
Bo wkleiłem nie tego Benq ;)
Chodzi mi o ten:
https://www.x-kom.pl/p/384021-monitor-led-27-benq-ew277hdr-czarny-hdr.html
Bo wkleiłem nie tego Benq ;)
Chodzi mi o ten:
https://www.x-kom.pl/p/384021-monitor-led-27-benq-ew277hdr-czarny-hdr.html
- 0
1
Jak zrobić zdjęcia makro baniek mydlanych telefonem i aparatem?

W tym odcinku na moim kanale YouTube pokazuję Ci jak zrobić mega fajne zdjęcia makro baniek mydlanych jak z tapety iPhone Xs. W zaciszu swojego domu wykorzystam telefon Huawei Mate 20 Pro oraz aparat Sony A7II wraz z obiektywem Nikkor 60mm f2.8.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
@Mikser_wieczorny: Boże! Nie chcesz tego komputera, uwierz mi. To jest złom. Miałam dużo nowszy model, - to była porażka. Wybierz coś nowego z i7 4/8 lub AMD Razen, 8GB i dużym SSD. Przyda się matowa matryca i oczywiście czytnik kart, podobnie jak USB3 i PRZEDE WSZYSTKIM nowa bateria. Grafika może być integra, bo te nowsze zjadają na śniadanie dedykowane sprzed lat.
- 1






















