Emdowu
Co powiecie o tym laptopie? http://allegro.pl/packard-bell-ente69cx-i3-3217u-1tb-4gb-gt740-win8-i4637383480.html Mam wrażenie, że jest za tani jak na taką konfigurację i windowsem 8. #informatyka #laptop #komputery
- team1212
- Cronox
- 77LatBedeNiedojrzaly




























