Ale Barcelona to jest niesamowicie mierna. Ten zespół czeka jeszcze większy kryzys niż miał United czy Milan. Tam nie ma klasowych piłkarzy tylko zbieranina wszelakiego szrotu. Mieli złote pokolenie piłkarzy jak Arsenal gdzie osiągali dobre wyniki a teraz będzie bardzo gruba posucha dokładnie jak Arsenal( ͡° ͜ʖ ͡°). Strzelam, że nawet z grupy LM nie wyjdą. Słabiutko ich gra z Granada póki co wygląda. Szczerze wątpię, że tutaj
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fajq: wcale nie czeka, z kim oni mają p-------ć awans do LM? w grupie też 2. miejsce nie powinno być zagrożone skoro Benfica nie umie Dynama ograć
  • Odpowiedz
Oglądam tą Barcelonę już kilka lat, i naprawdę im dobrze życzę, ale ludzie kochani ta jedenastka co wyszła na Granadę to nie nadaje się nawet do Seguda Division. Oni by w ekstraklasie zajęli miejsce zaraz za pucharami.
Przegrywać z Granadą? Prowadzoną przez Moreno? Kto to jest ten Moreno? Pokłócił się z Enrique i odszedł z kadry, nie poradził sobie w Monaco. Choć teraz tam sobie nie radzi Kovac, kolejny trenerski przegryw. No
Matpiotr - Oglądam tą Barcelonę już kilka lat, i naprawdę im dobrze życzę, ale ludzie...

źródło: comment_1632166739BaIdveAGgOPhFBJ6isZDbB.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po prostu Troyes,Metz,Nantes,Angers,Lorient,Lens itp to drużyny zbyt nieprzewidywalne dla Messiego. On sobie kopał od kilkunastu lat z Osasuną,Getafe czy Levante i on wie jak im strzelać bramki, niestety tutaj trzeba się wszystkiego uczyć na nowo i jest lipa :/

I wszystko to wina tego cholernego PENALDO, który w lidze włoskiej czy angielskiej tylko dostawia nogę albo strzela z karnych !!!1111

#mecz #laliga #premierleague #seriea
S.....y - Po prostu Troyes,Metz,Nantes,Angers,Lorient,Lens itp to drużyny zbyt nieprz...

źródło: comment_1632126797FseMwyoXHeaSHTDPvGUFE5.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@c_39: ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaufaj mi, jestem ekspertem od piłki kopanej i jasno mogę powiedziec, że liga włoska to jak liga hiszpańska, ale liga francuska jest strasznie ciężka po latach gry w hiszpanii, dlatego messi > ronaldo i przestan się kłócić bo tylko wychodzisz na fanboja
  • Odpowiedz
  • 16
To odróżnia kluby typu #realmadryt od #juventus.

W Realu nawet jak formacja ofensywna odpuści pressing, pomoc zaśpi i zawalą obrońcy, to przeciwnik wciąż wie, że jeszcze do pokonania jest ten niesamowity Courtois, a kiedyś Casillas w swoich typowych latach.

A w Juventusie? Widzisz Wojtka, to uderzasz.

#mecz #laliga #seriea
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sevilla = Atletico ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Geniusz taktyczny obu trenerów: grać piach, murować i przepchnąć 1:0 kolanem.
#mecz #laliga
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach