Wpis z mikrobloga

Nie no skisłem.

Facet popiera to że jakiś fan Atletico został pobity przez tryglodytów kibicującym Realowi.
Po tym jak został zjechany przez innych w komentarzach, to poleciał standardowy komentarz - "nie zesraj się", jednocześnie wklejając zdjęcie portfela z logo Realu Madryt, plus swój nick, by pokazać jaki to z niego kibic.

xD.

#laliga #realmadryt #mecz #pilkanozna
rybazryzem85 - Nie no skisłem.

Facet popiera to że jakiś fan Atletico został pobity ...

źródło: comment_16521912311wxIqFk0DRQgi8MXE9Lcll.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@nawgelinet: Zobacz @Arekt trzepie się, ze Real Madryt jest zajebisty nigdy nie był w Madrycie. (ʘʘ) Następni napiszą, ze to jest ich marzenie. Wystarczy wsiąść w samolot i 3,5h i jesteś w Madrycie. Często bywam na meczach z Polski zawsze te same twarze. Teraz będą może nowi lecący z AB. Nawet ludzie z los Blancos się pojawią.

  • Odpowiedz
@Wolf1986: nie wiem co mam ci powiedzieć typie, jestes 40 letnim boomerem z mentalnością 70 latka, nie wiesz kompletnie jak działa dzisiejszy świat i próbujesz się nad kimś wywyższać bo #!$%@? kupiłeś kilka razy bilet na mecz za 100 euro xd. #!$%@? jestem Kims jestem #!$%@? kimś bo bilet kupiłem!!!!1111
Miliony osób kibicuje klubom i nigdy nie byli na żadnym meczu z różnych przyczyn ale oglądają każdy mecz, kupują akcesoria, interesują
  • Odpowiedz