Mój nowy kreskówkowy crush to Remy LeBeau aka Gambit z X-men Evolution. Poniżej niektóre sceny z nim z trzeciego sezonu. Nawet ten ponury soundtrack który czasem się pojawia z nim jest fajny. Nie wiem tylko czemu mu później zmienili oczy na czarno-czerwone. W brązowych był większy słodziak.
#teczowepaski #kreskowki #ladnypan
B.....y - Mój nowy kreskówkowy crush to Remy LeBeau aka Gambit z X-men Evolution. Pon...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najwięcej go w odcinku Cajun Spice w czwartym sezonie, gdy ucieka z Rudą na Mardi Gras do Luizjany. Jest tam też trochę o jego przeszłości. Tylko ten odcinek nie jest po polsku.
  • Odpowiedz
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach