Powrót do literaków na kurniku po dłuższej przerwie jest bolesny. Słowa nie powypadały z głowy, ale wolniej się układają.

W ogóle dlaczego usunęli czaty w pokojach gry!? Dlaczego? :( Nie o taki kurnik walczyłem, ja, z kontem od już ponad 10 lat! #buldupymotzno

#kurnik #literaki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wykop #kurnik

Niech wykop tez kupi kurnik i polaczy go z wypokiem, bo bym czasem chetnie sobie pograla w 358, ale nie chce mi sie tam logowac :/
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@imyodda: ojjj zawsze trzeba sie koncentrowac, chyba ze grasz z cieniasami, to nawet liczyc nie trzeba :D moja siostra jest takim cieniasem, ze moge grac z nia w otwarte karty ( moje) a ona i tak przegrywa :D ale tez to lubi :D
  • Odpowiedz