Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@ktoszpolnocy: wolny.
- 0
@GrabkaMan: wbij na ustnik, moj nick sokrates5
Popołudniowe makao? #kurnik
@charmingman: okok
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@kolorowy_jelonek: Nie graliśmy ;)
@HorribileDictu: za 10 minut maks bede;-)
- 0
@nie_policjant: Ok :)
Powrót do literaków na kurniku po dłuższej przerwie jest bolesny. Słowa nie powypadały z głowy, ale wolniej się układają.
W ogóle dlaczego usunęli czaty w pokojach gry!? Dlaczego? :( Nie o taki kurnik walczyłem, ja, z kontem od już ponad 10 lat! #buldupymotzno
#kurnik #literaki
W ogóle dlaczego usunęli czaty w pokojach gry!? Dlaczego? :( Nie o taki kurnik walczyłem, ja, z kontem od już ponad 10 lat! #buldupymotzno
#kurnik #literaki
- 2
@charmingman: Tylko jakiś namiar na pokój i stół daj ;)
- 2
- 4
@Aleks7: ja zawsze zakladam nowe konto, trwa to chwile bo nie trzeba potwierdzać mailem :)
- 3
@imyodda: ojjj zawsze trzeba sie koncentrowac, chyba ze grasz z cieniasami, to nawet liczyc nie trzeba :D moja siostra jest takim cieniasem, ze moge grac z nia w otwarte karty ( moje) a ona i tak przegrywa :D ale tez to lubi :D
Wieczorne makao ktoś? #kurnik
- 0
@charmingman: no można niby
Makao? #kurnik
Partyjka w makao? #kurnik
- 0
@charmingman: Chętnie zagram.
- 0
- 1
@volden: jak dojdziesz krzyczysz: PO MAKALE!
@charmingman: a stol?
Makao ktoś? #kurnik
- 0
- 0
@charmingman: da
Zagra ktoś w makao? #kurnik
- 3
@Wojt_ASR: teraz na przykład? :>
Makao ktoś? #kurnik
Makao ktoś? #kurnik
@TzK: jesteś blisko, ale to zupełnie nie to
- 1
- 1
@RedRon: myślałem, że ktoś chce grać :<
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
@charmingman: Gramy :)
















Ktoś tysiąc/warcaby/makao?