Dobra to tak, póki co jest to tylko luźna sugestia, wszystko jest jeszcze do ugadania.

Po pierwsze, wszystko o turnieju będzie pod tagiem #mistrzkalambur

Po drugie niech osoby chętne do wzięcia udziału w turnieju odezwą się tutaj i podadzą swój nick pod którym będą grać. Proponuję koło tygodnia(do 20.11.15) na zgłoszenie chętnych, tak żeby zorganizować wszystko na przyszły weekend. Osoby które nie dadzą znać do końca terminu, lub podadzą inny nick,
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach