Czemu na najbliższej gali ksw faworyzowany jest Pudzian? przecież gość kompletnie nie ma do tego talentu xd jest silny, umie rzucać i to tyle. Wydaje mi się że szpila go rozniesie. #ksw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Darthal: Przecież Szpilka będzie walczył w MMA a nie w boksie, do tego Pudzian w dobrej kondycji psychicznej a nie jak w walce z Bedorfem czy Mamedem. Nie ma szans żeby przegrał.
  • Odpowiedz
@Reverb: Pewnie za to co na KSW, za pokazywanie jakichś zakulisowych rzeczy itp. Chłop przecież jak dorwie kamerę to nagrywa co popadnie tam xd
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KSW co miesiąc to niby droga UFC. Dużo gal robimy, bo mamy dobry produkt, ale po 2 ostatnich stwierdzam, że nie ma to sensu. Mają dużo zawodników. Mają jak ich robić w pary do walk, ale te 2 gale były złe. Ogólnie tłusty strasznie Holender bije Sararę. Grzebyk wygrywa, ale nie zachwyca. Bekus to może sobie tam co najwyżej z Badurek, czy Owczarz na jakimś FEN robić furorę, czy tam we freakach.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sylwiusz89: Moim zdaniem gala co miesiąc to wymóg Viaplay. Ogólnie KSW popełniło kilka błędów: odejście z Polsatu przez co brak gal MMA które byłyby transmitowane i promowane w Polsacie, również dla regionalnych/krajowych sponsorów stali się mniej atrakcyjni bo ich reklamy nie pojawiają się w ogólnokrajowej telewizji. Drugim błędem było odejście od freak fightów. Trzecim to obietnice bez pokrycia, od LeBannera po Overeema. No i za późno wszystko, np rankingi.
  • Odpowiedz
@Don_Lukasio: Właśni o to chodzi, że gala TV ostatnia z 7 walkami to powinna lecieć w Polsacie od 22:00 w sobotę, po jakimś filmie, aby 2, góra 3 walki pokazać ostatnie. Z nazwiskami dużymi jest słabo, ale coś w tym jest, że jakby robili jakieś freaki typu Najman-Sapp czy Akop-jakiś tam Molak, to mieliby więcej wejść takich co kupują gale dla takich nazwisk, a nie Grzebyków czy Przybyszów. Bardzo dobra
  • Odpowiedz
@SynElektryka: może to jest taka symboliczna grafika, która ma upamiętnić, że mamed, materla i reszta wielkich wojowników z ksw obsrała zbroje swego czasu przed sprawdzeniem się w UFC zamiast obijać średniaków za większą kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#ksw Dziwi mnie zdziwienie ludzi że P00laczki się zesrały o Gnidko i ten jego kapelusik. Po 1 duża grupa widzów mma to sebki z tatuażami i ubraniami z bazaru walczącej Polski którzy nie wiedzą czym było powstanie Warszawskie. Ksw powinno pójść tym samym tropem co ufc po tym jak rozpoczęła się wojna. 0 wychodzenia do walki przynoszenia na walkę do oktagonu flagi swojego państwa i jakiś tego typu rzeczy jak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach