Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@genocidegeneral: Może mu się spodobał ten jebitny tatuaż na szyi Arcziego. Tam chyba miał wytutuowane "WIARA" ale jest tak z-----y, że tam nic nie widać.
- 0
@JakMnich w zasadzie strefa kibica jest pod stadionem teraz, a gdzie do obejrzenia to nie mam pojęcia bo ja przyjezdny
- 4
Skąd u wszystkich to przekonanie że Pudzian wygra? Ja rozumiem że Ajtuj to mem i był za słaby na wagę ciężką w boksie, ale jednak w przeciwieństwie do Pudziana potrafi wyprowadzić cios. Z Wilderem jednak wytrzymał te 8 rund, Mariuszek to by pewnie padł na deski w max 2. Nikogo poważnego w zasadzie nie pokonał, jedynie paru aktorów, ochroniarzy i emerytów, a jak przychodził ktoś z podstawową wiedzą to porażka.
Łatwo Szpilki
Łatwo Szpilki
@FerdekM: obejrzyj walke z Radczenka w ksw, stary dobry Szpilka z boksu tylko w innej formule. Wyprowadzi dzisiaj kilka ciosow, łapy pójdą do kolan i gdzieś go tam Pudzianowski ustrzeli
@FerdekM: walka z Wilderem była 100 lat temu. Od tamtego czasu równia pochyła. Wilder go złamał, co jest popularne w tej dyscyplinie sportowej- bokserzy po takim K.O. boksują ostrożniej, obawiają się starć, a w przypadku takiej ilości bomb- tracą odporność na ciosy.
konto usunięte via Wykop
- 1
@traderowicz: Wołaj
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Jax89: puszczam taki kuponik wierzę wykopowi
konto usunięte via Wykop
- 1
@Jax89: pachnieć mi to matematycznym kuponem od denisa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Da się gdzieś wykupić dostęp do transmisji nie kupując tego z-------o via play? na stronie ksw się nie da bo "dostęp jest ograniczony"
#ksw
#ksw
konto usunięte via Wykop
- 2
@JohnnyPomielony: możesz użyć vpn, np. wbudowanego w operę. ustaw sobie azję i wtedy na kswtv.com możesz kupić dostęp do transmisji za 40 zł blikiem.
- 2
@zbaszynek: Poszło, dzięki wielkie miras!
- 1
Zastanawiam się z różową czy wybrać się na KSW Colloseum 2.
Był ktoś na poprzednim wydarzeniu #ksw na narodowym? Warto było jechać?
#mma #warszawa #colloseum #stadionnarodowy
Był ktoś na poprzednim wydarzeniu #ksw na narodowym? Warto było jechać?
#mma #warszawa #colloseum #stadionnarodowy
#ksw Będzie na strumyku ?
@POLSKI_PATUS: napisz do nich, nikt Ci tutaj nie odpowie na to.
Ale widząc ostatni trend, to może nie być.
Ale widząc ostatni trend, to może nie być.
@POLSKI_PATUS: jest o 19 start
Ja wiem, że Szpilka jest rozbity i w boksie dostałby bęcki od każdego przeciętnego zawodnika, ale Pudzilla nie radził sobie z ulanym Jurasem w stójce. A poza obszernymi, sygnalizowanymi cepami i low kickami to on raczej nie potrafi za wiele w tej stójce. Szpilka jak przegra inaczej niż leżąc plackiem pod Pudzianem to się skompromituje.
Serio, uważam że wstyd przegrać w stójce z Pudzianem, szczególnie komuś, kto boksował KIEDYŚ, KIEDYŚ na jakimś
Serio, uważam że wstyd przegrać w stójce z Pudzianem, szczególnie komuś, kto boksował KIEDYŚ, KIEDYŚ na jakimś
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pudzilla łatwo i szybko pierwsza runda ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Olo92: pudzilla wstaje codziennie o 6 bierze zimna kapiel i w--------a na trening nie ma szans tego p-----------c ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wykoko: gala ksw bez przynajmniej 1 wejscia z lukasyno zostaje uznana jako nieodbyta
Nawet nie wiedziałem ze KSW dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) to może se zobacze pudzille dla beki na strumyku ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 0
#ksw ogladacie dzis? jakie macie dos z viaplay?
- 0
#ksw ktoś ogólnie wierzy w to, że Pudzian może przegrać? 1.50 jak w masło na Mariusza. Szpilka jak zwykle garda na jajach, zero parteru. Pudzian stary, ale Szpila bez szans
konto usunięte via Wykop
- 1
@Tumbo: Ktokolwiek wierzy, żę Szpilka może to w stójce przegrać z Pudzianowskim? Będzie leżakowanie
@Tumbo: A czemu nie? Drugi w kulach jak tylko dostanie w twarz to panikuje albo się przewraca w próbie obalenia. Ostatnia jego walka to jak tylko Mamed na niego wsiadł to nawet go bić nie musiał a już klepał. ¯\(ツ)/¯
#ksw Jakie są przewidywania ekspertów z wykopu?
- Czołg Pudzian wpada na pełnej, wywraca i demoluje
czy
- Czołg Pudzian jest za wolny na szybkość, Arczi nie da się obalić i go nastuka celnymi strzałami bo firepower w łapie ma.
Moim zdaniem Pudzian wygra. Przekosi go lowkickiami i wleci w odpowiednim momecie, wywróci i ubije.
- Czołg Pudzian wpada na pełnej, wywraca i demoluje
czy
- Czołg Pudzian jest za wolny na szybkość, Arczi nie da się obalić i go nastuka celnymi strzałami bo firepower w łapie ma.
Moim zdaniem Pudzian wygra. Przekosi go lowkickiami i wleci w odpowiednim momecie, wywróci i ubije.
Kto wygra?
- Pudzianowski wygra 75.4% (49)
- Szpilka wygra 24.6% (16)
@Krul_Marcineusz_Pierfszy: Pudzian jest faworytem, głównie przez lepsze zapasy niż Szpilka. Jakby Artur lepiej ogarniał zapasy/obronę obaleń to by było KO na Pudzianie.
@Xadrianx00: Na początek zwykle idą najsłabsze walki/nazwiska.
Głowacki w MMA jest nowicjuszem
Głowacki w MMA jest nowicjuszem
@Xadrianx00: Wrzosek swoją walką uratował ostatnią gale KSW w Czechach. Było także dwóch innych zawodników branych pod uwagę ale nie zdecydowali się z Nim zawalczyć. Wrzosek jest bardzo znany wśród fanów KSW, jak i środowiska kibiców Legii Warszawa (osoba z ekipy TB 95). Też jestem zaskoczony że są tak nisko ale w KSW kolejność na karcie potrafi zaskakiwać.



























#ksw #bukmacherka
źródło: SnejkIKSW
Pobierz