Oglądam sobie #f1 na viaplay i tam reklama #ksw chyba, wypowiadają się tam różni ludzie i nagle jakiś ksiundz mówi "Artur #szpilka jest nadzieją dla kościoła", o co tu chodzi? xd Że w kościele katolickim tak jak na kadrze

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orientuje się ktoś może czy jest jakiś strefa kibica #ksw w #warszawa? Można gdzieś obejrzeć?
Tylko proszę bez śmieszków, że strefa kibica jest na stiadionie, dziękuję :)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skąd u wszystkich to przekonanie że Pudzian wygra? Ja rozumiem że Ajtuj to mem i był za słaby na wagę ciężką w boksie, ale jednak w przeciwieństwie do Pudziana potrafi wyprowadzić cios. Z Wilderem jednak wytrzymał te 8 rund, Mariuszek to by pewnie padł na deski w max 2. Nikogo poważnego w zasadzie nie pokonał, jedynie paru aktorów, ochroniarzy i emerytów, a jak przychodził ktoś z podstawową wiedzą to porażka.

Łatwo Szpilki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FerdekM: obejrzyj walke z Radczenka w ksw, stary dobry Szpilka z boksu tylko w innej formule. Wyprowadzi dzisiaj kilka ciosow, łapy pójdą do kolan i gdzieś go tam Pudzianowski ustrzeli
  • Odpowiedz
@FerdekM: walka z Wilderem była 100 lat temu. Od tamtego czasu równia pochyła. Wilder go złamał, co jest popularne w tej dyscyplinie sportowej- bokserzy po takim K.O. boksują ostrożniej, obawiają się starć, a w przypadku takiej ilości bomb- tracą odporność na ciosy.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O której mniej więcej będzie walka Pudziana? Wracam z roboty o 19 i planuje się tak położyć na 3 godzinki, oglądnąć 2-3 ostatnie walki i pójść spać bo po 4 wstaje do pracy. Myślę, że pewnie będzie gdzieś tak między 23 a 00:00. A wy jak myślicie?

#ksw #mma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Da się gdzieś wykupić dostęp do transmisji nie kupując tego z-------o via play? na stronie ksw się nie da bo "dostęp jest ograniczony"
#ksw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja wiem, że Szpilka jest rozbity i w boksie dostałby bęcki od każdego przeciętnego zawodnika, ale Pudzilla nie radził sobie z ulanym Jurasem w stójce. A poza obszernymi, sygnalizowanymi cepami i low kickami to on raczej nie potrafi za wiele w tej stójce. Szpilka jak przegra inaczej niż leżąc plackiem pod Pudzianem to się skompromituje.

Serio, uważam że wstyd przegrać w stójce z Pudzianem, szczególnie komuś, kto boksował KIEDYŚ, KIEDYŚ na jakimś
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ksw ktoś ogólnie wierzy w to, że Pudzian może przegrać? 1.50 jak w masło na Mariusza. Szpilka jak zwykle garda na jajach, zero parteru. Pudzian stary, ale Szpila bez szans
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tumbo: A czemu nie? Drugi w kulach jak tylko dostanie w twarz to panikuje albo się przewraca w próbie obalenia. Ostatnia jego walka to jak tylko Mamed na niego wsiadł to nawet go bić nie musiał a już klepał. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
#ksw Jakie są przewidywania ekspertów z wykopu?

- Czołg Pudzian wpada na pełnej, wywraca i demoluje
czy
- Czołg Pudzian jest za wolny na szybkość, Arczi nie da się obalić i go nastuka celnymi strzałami bo firepower w łapie ma.

Moim zdaniem Pudzian wygra. Przekosi go lowkickiami i wleci w odpowiednim momecie, wywróci i ubije.

Kto wygra?

  • Pudzianowski wygra 75.4% (49)
  • Szpilka wygra 24.6% (16)

Oddanych głosów: 65

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ksw #boks nie jestem jakimś fanem Boksu i się zbytnio nie znam , ale nie jest to jednak zbyt mocna ujma że Krzysztof Głowacki tak utytułowany pięściarz będzie jutro otwierał gale ?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xadrianx00: Wrzosek swoją walką uratował ostatnią gale KSW w Czechach. Było także dwóch innych zawodników branych pod uwagę ale nie zdecydowali się z Nim zawalczyć. Wrzosek jest bardzo znany wśród fanów KSW, jak i środowiska kibiców Legii Warszawa (osoba z ekipy TB 95). Też jestem zaskoczony że są tak nisko ale w KSW kolejność na karcie potrafi zaskakiwać.
  • Odpowiedz