Przeciez ten stawowy by w leb dostal od pierwszego lepszego sebka spod monopola a robili z niego #!$%@? wie kogo xDDD Dajcie spokoj. Z tymi cyckami to do playboya a nie tu #ksw
To oczywiste, że Szpilka będzie szukał obaleń przy takiej różnicy wagi. #!$%@? mu się w nogi tyle. Potem podniesie mu rękę, że Radczenko wygrał, bo wiadomo wojna, no i tyle z tego będzie. #ksw
O tym Stawowym tyle się czytało, że mega prospekt, wyczekiwany debiut w KSW, a na razie totalnie nic nie pokazuje, a ma rywala dużo lżejszego.. tylko boks ma, zero kopnięć i zapasow.. #ksw
To oczywista prawda, ze sylwetka nie walczy. Ale jakim #!$%@? trzeba byc leniem, by trenowac zawodowo i tak wygladac. Tym bardziej, ze wiedzial kilka miesiecy temu, ze bedzie walczyl w ksw i go beda miliony ogladaly. Na moje to gosc troche wstydu nie ma #ksw
#ksw