Słychać wyraźnie, że polskie trio komentatorów miało za zadanie podpromować grubego... walka bez historii... czech sobie go ładnie wypunktował, nie musiał się za bardzo brudzić, żeby wygrać tą walkę.
kolejny raz się ludziom wmawia, że jak ktoś jest tak spasiony to może rywalizować na profesjonalnym poziomie xD
@FantaZy: siedzą tam we trójkę i liżą się po fiutach, Turski to tylko szuka komu tu można jeszcze wejść w dupę żeby dostać jakąś rozmowę czy nowy kontrakt na komentowanie