Kito mi chyba gdzies zeskoczyl i lazi teraz sie kladzie nie bardzo chce wyskoczyc gdziekolwiek, jak idzie to nie kuluje, opuchlizny nie ma - zapisalem go na jutro prewencyjnie do weta ale myslicie ze co se mogl cos naciagnac? #koty #kot #weterynaria
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@fuurin: no mam nadzieje że to jakiś epizod bo skwar dziś u nas potężny a w sumie nie wiem ile pił dzisiaj, chociaż on ogólnie dużo pije przez karmę którą je aby częściej sikać żeby mocz się nie odkładał zbytnio - na bank miskę dziś wypił ale może to za mało przy tej pogodzie było, chociaż dostęp do wody ma zawsze
  • Odpowiedz
  • 1
@fuurin: Rano kitko juz szalał, skakał i chcial sie bawić normalnie też sie rozciągał takze albo gdzieś go coś strzyklo i mu przeszło albo ten upal no nic wet odwołany ma miec obserwacje ze 2 dni
  • Odpowiedz