Ja p------e, nasi rzucają jak ja w 1 podstawówce. Zero rotacji, piłka jak ziemniak odbija się od obręczy przy tablicy. Mają dużo czystych pozycji na pół dystansie i to nic nie daje. Za 3 rzuca Balcerowski ( ͡º͜ʖ͡º)( ͡º͜ʖ͡º) Cud, że Francuzi grają jak te całe mistrzostwa na alibi. Dzięki temu mamy szansę jakimś odpałem ich dogonić. No, ale nie
źródło: comment_1663343051Lkvyv6Gc8YYorFyuVLrDFC.jpg
Pobierzźródło: comment_1663343146lheyfXcMhkBNg0uYL9onNt.jpg
Pobierz