Ja p------e, nasi rzucają jak ja w 1 podstawówce. Zero rotacji, piłka jak ziemniak odbija się od obręczy przy tablicy. Mają dużo czystych pozycji na pół dystansie i to nic nie daje. Za 3 rzuca Balcerowski ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
Cud, że Francuzi grają jak te całe mistrzostwa na alibi. Dzięki temu mamy szansę jakimś odpałem ich dogonić. No, ale nie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nasi dziś rzucają ale trafić nie mogą, gdyby trafiali te rzuty byłoby wiele lepiej
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach