@ArpeggiaVibration: Ja jednak uważam, że najlepiej zachował się Braun w tej sytuacji, żadnego żalu ani docinek. Miałem nadzieję na jego zwycięstwo po tym jak się dowiedziałem, że Dziambor to demokrata.
  • Odpowiedz
@622xc: Braun zawsze najelpiej się zajchowuje :) bo zdaje sobie sprawę że nie ważne kto tylko ważne jak i ważne by dobrze.

Albo się idzie do polityki by zaistnieć albo by coś zrobić. Jak się idzie by coś zrobić to myśli się zespołowo a jak się idzię by zaistnieć to się myśli egoistycznie. Tu jest najlepszy przykład. Albo jest to misja i służba albo ambicja. W przypadku Dziambora to tylko
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Liber_Ty: Elektorzy Berkowicza i Korwina przekazali swoje głosy na Brauna, zamiast na swojego kandydata, który jeszcze był w grze i miał duże szanse na zwycięstwo. Finalnie ruch, który miał być wycwanieniem, okazał się katastrofą, bo Braun pomimo poparcia korwinistów przegrał z Bosakiem, co nie powinno mieć miejsca, uwzględniwszy wojewódzkie wyniki głosowań. Toteż z dużą dozą prawdopodobieństwa można podejrzewać, iż elektorzy Dziambora "w odwecie" przekazali swoje poparcie Bosakowi. W końcu ktoś
  • Odpowiedz
@Liber_Ty: A Dziambor z kolei był bardziej wolnościowy, niż Braun - ta decyzja korwinistów jeszcze bardziej niezrozumiała, niż elektorów Dziambora. Mówi się, że chodziło o osobiste animozje i ego wolnościowców. Któż to wie jak było naprawdę i co sobie myśleli. Teraz pewnie będzie dobra mina do złej gry.

Poparcie Brauna byłoby okej, zakładając, że wszyscy to ustalają między sobą. Dziambor ewidentnie był zaskoczony i było to wymierzone przeciwko niemu. Zwłaszcza,
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Też bym wolał Brauna, bo Bosak imho nie wygląda na prezydenta. Młody i piękny. Już mieliśmy teraz takiego, Dudeła, fajnie by było mieć kogoś reprezentatywnego jak właśnie Braun. Co on tam se chce robić z gejami to niech se robi, jako prezydent nie mógłby nic i tak zrobić bo u nas prezydent nie ma władzy przecież.
  • Odpowiedz