Wpis z mikrobloga

@ramzes8811: nie, to po prostu zachowywanie się jak gnojki i bycie konserwatystą tylko z nazwy.
Socjaliści w sporach między sobą po prostu dają kulę w potylicę jak np. z Trockim czy Beirą albo częstują polonem. No i tylko ci najbardziej ograniczeni z nich wierzą w jakiś 'kolektyw'.
  • Odpowiedz
@ramzes8811: @ArpeggiaVibration: 3 dni inby wam jeszcze mało? Każdy jest wkurzony, każdy ma swoje racje, każdy ma prawo czuć się w jakiś sposób zawiedziony. Wyszło, jak wyszło, trudno. Ile jeszcze będziecie to między sobą przeżywać, bo jak na razie to narodowcy pokazują większą klasę. Mało komuś jeszcze inby to niech leci ją kręcić z print_screenem i korolukiem. Teraz już nie ma czasu na konflikty wewnętrzne, jest kampania konfederacji
  • Odpowiedz
@genesis2303: Ja nie jestem członkiem partii a sympatykiem jestem idei oraz naszej cywilizacji i polskiej kultury a nie konkretnej partii. Jak dla niektórych ważne są personalia a nie służba Polsce to gnojki to nałagodniejsze określenie. Konfederacje będę wspierał właśnie tylko dlatego że to nie tylko gnojki ale też ludzie z zasadami oraz ci którzy są politycznie dojrzali lub coraz bardziej dojrzali i robią bardzo dużo dobrego. Jedna czwarta korwina jest
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: to słabo pomagasz, bo na tę chwilę, kiedy widać, jakie są nastroje, najlepiej pomaga niewracanie do tematu - to tak na początek, potem przypomnienie ile radości sprawia ta inba neuropie, potem szukanie tematów wśród innych partii, żeby było czym zająć głowę i gdzie spożytkować całe to wzburzenie. Koledze @ramzes8811: polecam dokładnie to samo. Na omawianie tego tematu będzie jeszcze czas po kampanii.
  • Odpowiedz
@genesis2303: bardzo dobrze pomagam - bo socjalizm i inne zamordyzmy oraz zbrodnicze idee chociażby przedstawione w najlepszym przebraniu nie są alternatywą dla zwykłego gówniarstwa. Gówniarstwo to gówniarstwo - i jako prawicowiec staram się nazywać rzeczy po imieniu. Trzeba być w życiu prawym i stać w prawdzie a przynajmniej się starać. Ja bronie idei tym samym a nie tych co ją kompromitują. Na tych pluję i ich skreślam - idą u
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: no tak neuropa to nie zagrożenie, a najważniejszy temat na teraz to pranie brudów na początek kampanii, każdy kandydat lepiej startuje, jak ma ostre spory we własnym środowisku. Idealne wyczucie czasu, bo oczyszczanie nie może poczekać do wyborów, to się przecież nie godzi. Zamiast skupiać się na obserwowaniu konkurencji, lepiej pożreć się z tą najbliższą częścią sceny w momencie kiedy jest szansa na promowanie poglądów w kampanii. Geniusz strategii
  • Odpowiedz
@genesis2303: to miej pretensje do tych co te brudy piorą. Bo ja ich krytykuje właśnie za to pranie brudów. To jest własnie m.in. gówniarstwo i potem brylowanie na tym całym gówniarstwie w mediach - a potem takie paszkwile jak wyżej że niby komuna lepsza bo kolektywizm kołchoz i gułag a nie jakiś egoistyczny indywidualizm z przerostem ego. :)

Ja nie reprezentuje partii ani środowiska - mniej pretensje do tych co
  • Odpowiedz